Newsello.pl

Już w Listopadzie: Smash Into Pieces w Warszawie! [WIDEO]

Już 2 listopada bieżącego roku w klubie Proxima w Warszawie będziemy mieli możliwość wyruszyć w fascynującą podróż z zespołem SMASH INTO PIECES, szwedzką sensacją rockowej sceny muzycznej.
Smash Into Pieces Fot: Materiały organizatora/Live Nation
Smash Into Pieces Fot: Materiały organizatora/Live Nation

Już od momentu wydania niezwykle uznawanego albumu "Rise And Shine", zespół stał się światowej sławy grupą. Jego liderem i perkusistą jest APOC. Udało im się zagwarantować sobie miejsce w finale szwedzkich preselekcji do Eurowizji, ostatecznie zajmując trzecią pozycję. Ich przebój "Six Feet Under" szybko zdobył status platynowej płyty w Szwecji, a lokalne stacje radiowe nie mogły się oprzeć jego chwytliwemu brzmieniu. SMASH INTO PIECES jest teraz gotowy, by zanurzyć słuchaczy w kolejnej fascynującej części swojej muzycznej opowieści, wykorzystującej uniwersum ARCADII.

Nowe horyzonty

Historia zespołu SMASH INTO PIECES nie kończy się tutaj. Dzięki ich elektryzującym występom na żywo i zachwycającym popisom w krajowych programach telewizyjnych, wciąż zdobywają nowe szczyty. Ich poświęcenie i profesjonalizm we wszystkich aspektach kariery zapewniają niezapomniane przeżycia zarówno dla fanów, jak i nowych słuchaczy, którzy dołączają do grona ich wielbicieli.

Nie pozostawaj w tyle i nie przegap fenomenu, jakim jest SMASH INTO PIECES. Dołącz do tej fascynującej podróży, poczuj pulsującą energię i bądź świadkiem mocy ich muzyki, która na nowo definiuje granice w swoim gatunku.

BJ

Fot: Materiały organizatora/Live Nation

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również