Newsello.pl

Juwenalia UEK 2024 ogłaszają nową gwiazdę - Otsochodzi! [WIDEO]

Wydarzenie zbliża się wielkimi krokami! Tegoroczna edycja wzbudza już wzbudza ogromne zainteresowanie. Zobaczmy, co czeka studentów podczas XV. edycji Juwenaliów UEK!
Otsochodzi - Juwenalia UEK 2024
Otsochodzi - Juwenalia UEK 2024

Juwenalia UEK 2024 zapowiadają się jako spektakularne wydarzenie, które nie tylko zaskoczy, ale i zachwyci uczestników. W tym roku na scenie Koncertu Głównego pojawią się nie tylko lokalne talenty, ale także znane gwiazdy, takie jak Otsochodzi, który 10 maja zaśpiewa swoje największe hity i z pewnością rozbuja krakowską publiczność. Przygotowano także bogaty wachlarz atrakcji pozamuzycznych, zapewniając niezapomnianą rozrywkę dla wszystkich obecnych.

Niezwykłe doświadczenie

Juwenalia UEK 2024 zapowiadają się na niezapomniane doświadczenie muzyczne dla fanów różnorodnych gatunków muzycznych. Oprócz występu Otsochodzi, braci Kacperczyk i Żabsona, organizatorzy przygotowali kolejne niespodzianki z polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. To wydarzenie to nie tylko okazja do posłuchania ulubionych artystów, ale także szansa na odkrycie nowych talentów i eksplorację różnorodności muzycznych brzmień.

Wielowymiarowa rozrywka dla studentów

Juwenalia UEK, oprócz niesamowitych koncertów, zapowiadają również szeroki wachlarz atrakcji dla studentów. Od wydarzeń związanych z modą, sportem i e-sportem, przez seanse kinowe pod chmurką, po stand-up i koncerty muzyki rockowej - każdy znajdzie coś dla siebie. To wyjątkowa okazja do spędzenia czasu razem z przyjaciółmi, czerpiąc radość z różnorodnych form rozrywki i kulturalnych doświadczeń.

Bilety i szczegóły wydarzenia

Bilety na Juwenalia UEK oraz pełen harmonogram wydarzeń można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej juwenaliauek.pl oraz w klubie studenckim zaUEK na terenie Kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Nie przegap okazji, by uczestniczyć w jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń roku, które obiecuje niezapomnianą rozrywkę i niezwykłe przeżycia dla wszystkich uczestników!

 
 
 
 
 
Ip
Fot: Materiały prasowe

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również