Newsello.pl

Ed Sheeran: Mathematics Tour - brytyjski fenomen muzyki Powraca [WIDEO]

Ed Sheeran, światowej sławy brytyjski artysta, ogłosił kolejną serię koncertów w ramach trasy Mathematics. Trasa rozpocznie się w maju i potrwa do września 2025 roku, obejmując m.in takie kraje jak Hiszpania, Francja, Włochy, Niemcy, Norwegia.
Ed Sherran Fot; Krzysztof Zatycki
Ed Sherran Fot; Krzysztof Zatycki

W Polsce Sheeran wystąpi 16 sierpnia 2025 roku na Tarczyński Arena we Wrocławiu.

Kariera pełna sukcesów

Ed Sheeran, urodzony 17 lutego 1991 roku w Halifax, Anglia, to piosenkarz, autor tekstów i producent muzyczny, który zdobył światową sławę dzięki swojemu niepowtarzalnemu stylowi, łączącemu elementy popu, folku i R&B. Sheeran rozpoczął swoją karierę jako nastolatek, samodzielnie wydając swoje pierwsze EP-ki. Przełomem w jego karierze było wydanie debiutanckiego albumu „+” (Plus) w 2011 roku, zawierającego hity takie jak „The A Team” i „Lego House”. Album ten przyniósł mu międzynarodową popularność.

Ochrona fanów i biletów

Ed Sheeran i jego zespół stanowczo sprzeciwiają się nieoficjalnym serwisom sprzedaży biletów, które mogą wykorzystywać fanów. Aby temu zapobiec, na koncertach w ramach trasy Mathematics zastosowana będzie technologia mobilnych biletów cyfrowych z zabezpieczeniami, co ma zagwarantować, że prawdziwi fani będą mogli kupić autentyczne bilety, a także zapobiec sprzedaży biletów po zawyżonych cenach przez nieoficjalnych sprzedawców.

Oficjalne kanały sprzedaży biletów

Fani, którzy nie będą mogli uczestniczyć w koncertach, będą mieli możliwość odsprzedaży swoich biletów innym fanom po cenie zakupu plus opłata rezerwacyjna za pośrednictwem oficjalnej platformy odsprzedaży. Organizatorzy apelują, aby korzystać wyłącznie z oficjalnych stron sprzedaży biletów wymienionych na Edsheeran.com i przypominają, że Viagogo nie jest oficjalnym sprzedawcą biletów na tę trasę.

Monitorowanie i bezpieczeństwo sprzedaży

Podobnie jak w przypadku poprzednich tras, organizatorzy będą monitorować transakcje sprzedaży biletów we współpracy z Narodowym Zespołem ds. Cyberprzestępczości, aby identyfikować zakupy naruszające warunki sprzedaży. Wszystkie zakupy naruszające te warunki będą mogły zostać anulowane, aby zapewnić, że bilety trafią do prawdziwych fanów.

ip
Fot: Krzysztof Zatycki

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również