Newsello.pl

Bass Astral na Kazimiernikejszyn 2024! [WIDEO]

Odkryj moc Festiwalu w Kazimierzu Dolnym i daj się porwać dźwiękom niesamowitej muzyki!
Bass Astral
Bass Astral

Kazimiernikejszyn jest niezwykłym festiwalem, pozwalającym odetchnąć od codzienności. To miejsce, w którym muzyka, przyroda i niezwykłe koncerty splatają się ze sobą w niepowtarzalny sposób. 

 

Kazimierz Dolny kolebką artystów

W otoczeniu malowniczego Kazimierza Dolnego, nie tylko sceneria robi wrażenie - to również wyjątkowa atmosfera festiwalu, gdzie ludzie spotykają się, gotowi do wspólnej zabawy i doświadczeń. To wydarzenie, które pozwala oderwać się od rzeczywistości i zanurzyć w świat dźwięków, przygód i pozytywnej energii.

W trakcie jedenastej edycji festiwalu, który odbędzie się w dniach 17 - 21 lipca, Kazimierz Dolny znowu będzie rozbrzmiewać dźwiękami alternatywy. Dla Bassa Astrala muzyka elektroniczna jest jak prawa ręka, dlatego szczęśliwie dla swoich fanów, zaszczyci scenę Kamieniołomów swoim talentem w sobotę, 20 lipca. Artysta zagra materiał ze swojego debiutanckiego solowego albumu "Techno do miłości". Wśród ogłoszonych artystów, na wydarzeniu zagrają i zaśpiewają również: Artur Rojek, Bartek Królik, Gogol Bordello, Jazz Band Młynarski-Masecki, Kwiat Jabłoni oraz Vito Bambino. A to tylko początek - więcej ogłoszeń już wkrótce!

Kim jest Bass Astral?

Cofnijmy się do 2015, kiedy u boku artysty Igo – Igora Walaszka, również wokalisty Clock Machine, rozpoczyna on swoją karierę i razem, w niezniszczalnym duo BASS ASTRAL X IGO, zdobywają niesamowitą rozpoznawalność. Tworzą razem trzy albumy, a ich płyty trafiają w ręce tysięcy fanów. Sukces osiągnięty przez ich wydania "Discobolus" oraz "Orell" powoduje uzyskanie złotych płyt. Grają na największych polskich festiwalach. Na wszystko jednak przychodzi czas, dlatego też jesienią 2021 roku legendarne duo zakończyło swoją wspólną muzyczną podróż, na rzecz pójścia w solową karierę i rozwoju we własnym zakresie. Dziś, Bass Astral, inaczej Kuba Tracz, jest prosperującym producentem muzyki elektronicznej.

Kazimiernikejszyn pełne gwiazd

W poprzednich latach na festiwalowej scenie wystąpiły takie gwiazdy, jak m.in. Kult, Dawid Podsiadło, Nosowska, duet Bass Astral x Igo, Natalia Przybysz, Łąki Łan, Krzysztof Zalewski, MROZU, Leszek Możdżer, Kwiat Jabłoni i wielu innych. Bilety do kupienia dostępne są na stronie ticketclub!

 

 

Ip
Fot: Materiały prasowe

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również