Newsello.pl

Zmysłowy thriller „Podwójny kochanek” premierowo w Multikinie

Perfekcyjnie zrealizowany thriller, w którym François Ozon powraca w szczytowej formie.
„Podwójny kochanek”
„Podwójny kochanek”

François Ozon - twórca „Basenu”, „Młodej i pięknej” oraz „5×2″, powraca w szczytowej formie. Niespodziewane zwroty akcji i narastające napięcie, które towarzyszą widzom od początku oglądania thrilleru "Podwójny kochanek"", spowodowały, iż obraz spotkał się z entuzjastyczną reakcją na festiwalu w Cannes.

Młoda, wrażliwa Chloé zakochuje się w swoim terapeucie. Kobieta nie ma przed nim tajemnic, a zafascynowany nią mężczyzna z czasem również całkowicie się odsłania, przekraczając granice swojej profesji. Kilka miesięcy później, gdy mieszkają już razem, Chloé zaczyna podejrzewać, że jej kochanek coś przed nią zataja. Odkrywając stopniowo jego kolejne tajemnice, sprowadza na siebie śmiertelne niebezpieczeństwo. Film jest przeniesioną we francuskie realia ekranizacją kryminalnej powieści „Lives of the Twins” Joyce Carol Oates, napisanej pod pseudonimem Rosamond Smith. Porusza ulubione tematy amerykańskiej pisarki: tajemnic ludzkiej natury, seksu i mrocznych stron osobowości.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również