Newsello.pl

Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety – premiera na Blu-ray i DVD

W pierwszej połowie czerwca, pojawią się pudełkowe wydania chwytającego za serce dokumentu, który pokazuje jak wygląda jeden dzień z życia mieszkańców naszej planety, z którymi na co dzień, nie mamy okazji się spotkać.
Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety – premiera na Blu-ray i DVD [fot. IMDb]
Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety – premiera na Blu-ray i DVD [fot. IMDb]

Osiągnięcia ludzkiej cywilizacji zapierają dech w piersiach. Budynki sięgające chmur, łaziki badające powierzchnie obcych planet czy łączący ze sobą niemal cały świat internet, w którym codziennie powstają setki tysięcy nowych treści... Wydaje się jednak, że ogrom tych wspaniałych rzeczy, sprawił, że zapomnieliśmy o prawdziwym pięknie, kryjącym się w naturze.

Otaczajaca nas betonowa dżungla pełna udogodnień i technologii, bez których wielu ludzie nie wyobraża sobie życia, odcięła wielu z nas od kontaktu z prawdziwą, dziką naturą. Jest to świat rządzący się swoimi prawami – niebezpieczny i zamknięty, ale jak już wkrótce sami będziemy mogli się przekonać – również fascynujący i piękny.

Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety

BBC Earth Films przygotowało niesamowity film, który jest świadectwem naturalnego piękna naszej planety. Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety (org. Earth: One Amazing Day) zabiera nas w niezapomnianą podróż po, jak się okazuje, praktycznie obcym dla nas świecie zwierząt i roślin. Zobaczymy, jak wyglądają najdalsze zakątki świata, pełne swoich małych i wielkich mieszkańców oraz zapierających dech w piersiach zjawisk.

Opowiedziana z humorem i oszałamiającym poczuciem kinowej świetności, historia podkreśla, że każdy dzień wypełnia więcej cudów, niż jesteśmy w stanie sobie wyobrazić – cudów, które warto i które trzeba chronić i o których nigdy nie powinniśmy zapomnieć.

Premiera Blu-ray i DVD 11.06.2018.

Do tego czasu, zapraszamy do obejrzenia zwiastuna, który da wam przedsmak tego, jak wspaniały seans na was czeka!

Zwiastun filmu

Polecamy!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18] [fot. materiały prasowe / Monolith Films]

Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18!]

Rozrywka
poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 11:05
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi nadchodzącej komedii dla dorosłych, w której wystąpi m.in Melissa McCarthy o której przeczytacie tu kilka ciekawostek!

Zobacz również