Newsello.pl

Żabson gościem Juwenaliów UEK [WIDEO]

Krakowskie juwenalia będą niezapomnianym doznaniem muzycznym, gdyż jednym z głównych artystów tegorocznego święta, będzie występ znanego rapera Żabsona
Żabson Fot: Materiały Prasowe
Żabson Fot: Materiały Prasowe

Poprzednie lata Juwenaliów organizowanych przez krakowski Uniwersytet Medyczny były pełne emocji oraz utalentowanych artystów. Na scenie pojawili się zarówno polscy, jak i zagraniczni artyści znani z różnych gatunków muzycznych, od rapu, przez alternatywę, po muzykę popową. W poprzednich latach na scenie krakowskich Juwenaliów wystąpiły największe gwiazdy polskiej rapowej, takie jak: Oki, Guzior, Szpaku, Taco Hemingway, Quebonafide, O.S.T.R. czy Sarius.

Żabson pierwszą gwiazdą krakowskiej sceny

Koncert główny to centralne wydarzenie Juwenaliów UEK, które przyciąga tłumy fanów różnych gatunków muzyki. W tym roku Uniwersytet Ekonomiczny miło zaskoczył miłośników rapu. Pierwszym ogłoszonym artystą tegorocznego line – up’u jest Żabson. Raper ma za sobą pełną wrażeń przeszłość muzyczną – jego debiutowy minialbum ,,NieKumam” ukazał się w 2015 roku, a późniejszy większy rozgłos spowodowany był dołączeniem do grupy Chillwagon.

Wkrótce zostaną ogłoszeni kolejni artyści, którzy wystąpią na tegorocznej edycji Juwenaliów UEK. Każdego roku organizatorzy starają się zapewnić niezapomniane występy i niesamowitą atmosferę, przyciągając coraz większą liczbę uczestników. Juwenalia UEK to nie tylko wydarzenie muzyczne, ale także bogata oferta rozrywek, obejmująca modę, sport, e-sport, kino pod chmurką, stand-upy oraz koncerty rockowe. To kompleksowy festiwal studencki, który zadowoli preferencje każdego uczestnika.

Jest to niepowtarzalna okazja do spędzenia czasu w doborowym towarzystwie i wsłuchania się w niesamowite brzmienia! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Juwenaliach UEK, w tym o biletach, harmonogramie wydarzeń oraz kolejnych artystach, sprawdź oficjalną stronę oraz profile mediów społecznościowych organizatorów. Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami!

Ip
Fot: materiały prasowe

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również