Newsello.pl

X Ambassadors prezentują: "Follow The Sound of My Voice" - singiel zwiastujący nowy album "Townie" [WIDEO]

Przed premierą długo oczekiwanego nowego albumu X Ambassadors, zatytułowanego „Townie”, fani mają okazję zajrzeć do świata zespołu dzięki singlowi „Follow The Sound of My Voice”.
X Ambassadors Fot: materiały prasowe
X Ambassadors Fot: materiały prasowe

Singiel "Follow The Sound of My Voice” to nie tylko kolejny utwór z nadchodzącego albumu, ale także wyjątkowy hołd lidera zespołu, Sama Nelsona Harrisa, dla jego brata i współzałożyciela zespołu, Caseya Harrisa.Follow The Sound of My Voice” to czwarty singiel, który zapowiada emocjonalną głębię i siłę, jaką niesie ze sobą album „Townie”. Poprzednie utwory, takie jak „Your Town”, „No Strings” i „Half-Life”, już zwiastowały wyjątkowe brzmienie przyszłego wydawnictwa X Ambassadors.

Geneza piosenki według Sama Harrisa:

„Bałem się tej piosenki. Kiedy po raz pierwszy myślałem o „Townie”, wpadłem na pomysł napisania tekstu o każdym członku zespołu. To oznaczało, że musiałbym napisać także o moim bracie Caseyu. Przeraziłem się. Nie tylko dlatego, że opisanie naszej relacji wydawało się przytłaczające. Przede wszystkim oznaczało to bowiem, że będę musiał bardzo szczerze porozmawiać o oczywistej kwestii, którą wszyscy pomijają”.

Kim jest Casey Harris?

Casey, niewidomy, urodził się z zespołem Seniora-Løkena. Sam Harris dzieli się z publicznością swoimi uczuciami i doświadczeniami, opisując nie tylko wyzwania, jakie stawia przed nim życie u boku niewidomego brata, ale także niesamowitą siłę ich więzi.

„Townie” obiecuje być albumem, który nie tylko poruszy słuchaczy, ale także otworzy nowe rozdziały w muzyce X Ambassadors. Ich szczerość i autentyczność w tekście sprawiają, że każda piosenka to opowieść o życiu, miłości i wspólnocie.

Przedpremierowy singiel „Follow The Sound of My Voice” to tylko przedsmak tego, co czeka fanów X Ambassadors na ich najnowszym albumie. Już niedługo, 5 kwietnia 2024 roku, światło dzienne ujrzy cała magia „Townie”, która z pewnością poruszy serca wielu słuchaczy.

ip
Fot: materiały prasowe 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również