Newsello.pl

Wyczekiwanie letniego blasku: Siostry Pruś ogłaszają premierę trzeciego albumu [WIDEO]

Siostry Kinga i Karolina Pruś, utalentowane postacie muzycznej sceny, szykują się do premiery swojego trzeciego albumu studyjnego.
Siostry Pruś Fot; materiały prasowe
Siostry Pruś Fot; materiały prasowe

Po niezwykłym sukcesie ich poprzednich wydawnictw, w tym wyjątkowego albumu "Kłębek", duet postanowił ponownie zaskoczyć swoją publiczność.

Powrót nad brzeg morza

Po okresie intensywnych przygotowań na Akademii Muzycznej w Gdańsku, siostry Pruś wznawiają swoją muzyczną podróż, przygotowując się do wydania nowej płyty. Ich najnowszy singiel, noszący tytuł "Najdłuższy dzień w roku", wskazuje na album pełen emocji i energetycznych dźwięków. Inspirując się jazzem, soulem i alternatywną sceną muzyczną, siostry Pruś stworzyły utwór, który opowiada o oczekiwaniu na lato i pozytywnym wpływie ciepła i słońca na nasze samopoczucie.

Walcząc z zimową melancholią

W rozmowie z artystkami, ujawniają one, jak bardzo wpływ zimy, brak słońca i chłodu mogą wpłynąć na nasze życie i emocje. Karolina Pruś podkreśla, że jest to temat wart dyskusji i refleksji. "Uważam, że warto mówić o tym jak bardzo wpływ ma na nas zima, brak słońca i ciepła. To nie jest proste. Uważam, że powinniśmy więcej o tym rozmawiać, zrobić jakiś bunt i otworzyć ten temat" - mówi artystka.

Oczekiwanie na nadchodzący letni dzień

Kinga Pruś dodaje, że piosenka "Najdłuższy dzień w roku" odzwierciedla także ich własne oczekiwania i marzenia o cieplejszych dniach. "Dziś mówię o tym jak człowiek, jak ja, wyczekuje bardzo na ciepło i ten najdłuższy dzień. Na moment, kiedy będę miała poczucie, że zrobiłam dużo, że chodzę wieczorem po mieście i jeszcze wiele jest przede mną do zrobienia" - komentuje artystka.

Podsumowanie

Duet Kinga i Karolina Pruś powraca na muzyczną scenę z nowym singlem i zapowiedzią trzeciego albumu studyjnego. Ich utwór "Najdłuższy dzień w roku" nie tylko emanuje pozytywną energią i optymizmem, ale także porusza temat walki z zimową melancholią i oczekiwania na nadchodzące lato. Czekając na premierę ich najnowszego dzieła, fani z niecierpliwością oczekują kolejnych emocjonujących nagrań od tego utalentowanego duetu.

ip
Fot: materiały prasowe 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również