Newsello.pl

Wyczekiwana premiera "AUTA 3" i konkurs w kinach Helios!

Powrót na ekrany najnowszej części znakomitej serii „Auta 3” oraz jej głównego bohatera - Zygzaka McQueena spowodował organizację przez ogólnopolska sieć kin Helios konkursu w którym można wygrać wyjazd na Grand Prix Formuły 1 do Włoch!
Wyczekiwana premiera "AUTA 3" i konkurs w kinach Helios!
Wyczekiwana premiera "AUTA 3" i konkurs w kinach Helios!

Powrót na ekrany najnowszej części znakomitej serii „Auta 3” oraz jej głównego bohatera - Zygzaka McQueena spowodował organizację przez ogólnopolska sieć kin Helios  konkursu w którym można wygrać wyjazd na Grand Prix Formuły 1 do Włoch! Film zagości na ekranach od czwartku, 15 czerwca.

Legenda sportu motorowego, Zygzak McQueen, zostaje zepchnięty na boczny tor przez nową generację ultraszybkich aut. Wrócić do gry pomoże mu młoda, pełna zapału mechaniczka, Cruz Ramirez, która obmyśla autorski plan zwycięstwa. Jak zawsze będzie mu także służyć ekspercką poradą Hudson „Huragan” Hornet, legenda wyścigów. I choć na swojej drodze Zygzak napotka kilka niespodziewanych zakrętów, udowodni, że zdobywca Złotego Tłoka nie poddaje się tak łatwo!

Aby wygrać emocjonujący wyjazd na Grand Prix Formuły 1 do Włoch wystarczy przyjść do wybranego kina Helios na pokaz filmu „AUTA 3” od dnia premiery do 9 lipca i zachować bilet. Następnie zaprojektować oryginalny plakat pod hasłem „Ja i Zygzak w trasie”. Najbardziej pomysłowe zgłoszenie zostanie nagrodzone wyjazdem na Grand Prix na torze Monza. Kolejne dziesięć najlepszych projektów Helios nagrodzi zestawami niepowtarzalnych gadżetów z filmu „AUTA 3”.

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza wszystkich Widzów na najnowszą część serii "AUTA 3". Szczegóły dotyczące konkursu oraz regulamin dostępne są na stonie kin. Tej filmowej gratki absolutnie nie można przegapić!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

The Kissing Booth – bestseller zekranizowany przez Netflix! [fot. materiały prasowe / Insignis]

The Kissing Booth – bestseller zekranizowany przez Netflix!

Kultura
poniedziałek, 16 lipca 2018, 10:54
Poznajcie historię pewnej budki z całusami i dowiedzcie się więcej o wyjątkowej książce, która podbiła serca czytelników na całym świecie, zdobywając ogromną popularność w internecie i doczekała się święcącego triumfy, głośnego filmu!

Zobacz również