Newsello.pl

Will.i.am - ogłosił wydanie nowego singla i teledysku

Will.i.am - multi-platynowy, siedmiokrotny zdobywca nagród Grammy, producent i kompozytor.
Will.i.am
Will.i.am

Jest znany nie tylko z założenia i grania w zespole The Black Eyed Peas, ale także z pisania i produkowania utworów dla takich artystów jak Britney Spears, Michael Jackson czy Usher.

Jego wydana w 2013 roku czwarta solowa płyta pt. „#willpower” zadebiutowała w pierwszej dziesiątce listy sprzedaży albumów w zestawieniu Billboard Top 200. Na krążku multiinstrumentalisty mogliśmy usłyszeć wielu gości specjalnych, takich jak: Justin Bieber (utwór „#thatPOWER”), Lil Wayne, Diddy, Chris Brown, Britney Spears (kawałek „Scream & Shout”, który osiągnął 3. miejsce na listach przebojów Billboard Hot 100 oraz Billboard Top 40) i innych ważnych artystów.

Will.i.am sprzedał łącznie ponad 35 mln płyt oraz 132 mln singli na całym świecie. Był uznawany oraz wyróżniony przez przemysł muzyczny, odbierając wielokrotnie nagrody Grammy, CLIO czy Emmy. Został też sklasyfikowany na prestiżowej liście 40 under 40 w magazynie Fortune.
 
Modelka i autorka tekstów, Pia Mia, wydała w 2014 roku swoją debiutancką EP-kę pt. „The Gift”. W 2015 roku powstał z kolei jej pierwszy oficjalny singiel pt. „Do It Again” nagrany we współpracy z amerykańskim piosenkarzem R&B, Chrisem Brownem. Przy powstaniu utworu brał udział również raper Tyga. Numer ten osiągnął zawrotną liczbę prawie 200 mln wyświetleń na Vevo. Pia Mia pracuje aktualnie w studio nagraniowym nad swoim debiutanckim albumem.

ip

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również