Newsello.pl

Wieczór poezji śpiewanej w Krakowie

Wieczór z zespołem Ponad Chmurami to prawdziwa uczta muzyczna.
Ponad Chmurami
Ponad Chmurami

Usłyszeć będzie można utwory Bułata Okudżawy oraz Leonarda Cohena w polskich tłumaczeniach, a także autorskie utwory do tekstów polskich poetek: Marii Konopnickiej, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Wiesławy Kwinto-Koczan i Hanny Woś-Dewińskiej.

"Ponad Chmurami" wciąż przemierza koncertowe szlaki, grając kilkadziesiąt koncertów rocznie w całej Polsce. Zawsze bardzo dobrze odbierani przez widzów. W zgromadzonej publiczności wyzwalają naturalne emocje, od śmiechu do łez.

Wystąpili jako goście specjalni na Międzynarodowym Festiwalu im. Bułata Okudżawy, gdzie ich występ zachwycił m.in. żonę Okudżawy. Poza występami na terenie całej Polski mają na swoim koncie wydanych kilka płyt CD, w tym najnowszą Czas nic nie zmienił wydaną w łódzkim wydawnictwie Dalmafon. Podczas koncertu Państwa uwagę zwróci niepowtarzalny głos wokalistki grającej także na gitarze, ukulele oraz instrumentach perkusyjnych (Kasia Jacuk) wraz z delikatnym akompaniamentem gitary (Nikodem Jacuk). Zespołowi towarzyszy profesjonalny realizator dźwięku (Dominik Łochnicki).

Zapraszamy na wyjątkowy koncert poezji śpiewanej i nie tylko. Wieczór z zespołem Ponad Chmurami to prawdziwa uczta muzyczna. Usłyszeć będzie można utwory Bułata Okudżawy oraz Leonarda Cohena w polskich tłumaczeniach, a także autorskie utwory do tekstów polskich poetek: Marii Konopnickiej, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Wiesławy Kwinto-Koczan i Hanny Woś-Dewińskiej z płyty która swoją premierę miała w czerwcu 2021 roku.

Koncert:
Miejsce: Klub Gwarek Kraków, ul. Reymonta 17
Data: 02.04.2022
Godzina: 18:30 - drzwi, 19:30 - start

Bilety:
40 zł - przedsprzedaż
50 zł - w dniu koncertu

ip

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również