Newsello.pl

Wakacyjny konkurs w kinach Helios - „Gorące Lato Kinożerców”

Wraz z rozpoczęciem tegorocznych wakacji ogólnopolska sieć kin Helios startuje z gorącym konkursem!
Wakacyjny konkurs w kinach Helios - „Gorące Lato Kinożerców”
Wakacyjny konkurs w kinach Helios - „Gorące Lato Kinożerców”

Kreatywni kinomani w całym kraju będą mogli wygrać fantastyczne nagrody - elektryczne hulajnogi, idealne na letnie wypady na najlepsze, premierowe filmy sezonu.

Aby zdobyć jedną z wystrzałowych nagród wystarczy odwiedzić swoje ulubione kino sieci Helios (minimum trzykrotnie w okresie wakacji i zachować bilety), a następnie stworzyć oryginalny MEM z kreatywnym wykorzystaniem kubka po popcornie pod hasłem „Co kinożerca robi podczas wakacji?”. Najbardziej pomysłowe zgłoszenia w każdym z kin zostaną nagrodzone elektrycznymi hulajnogami firmy Frugal! 

Kinomani absolutnie nie będą mieć problemu z wyborem filmów, gdyż całe lato obfitować będzie w gorące premiery! Na ekranach kin królują „Gru, Dru i Minionki”, 7 lipca zadebiutuje najnowsza komedia w reżyserii Juliusza Machulskiego - „Volta”. W lipcu premierę mają także: “Spider-Man: Homecoming”, „Dunkierka”, „Atomic Blonde” oraz “Rock Dog. Pies Ma Głos!”. W sierpniu Widzowie zobaczą najdroższy film w historii kina wyprodukowany poza granicami USA - “Valerian i Miasto Tysiąca Planet”, fani mocnych filmowych wrażeń z pewnością docenią kontynuację znakomitego horroru „Annabelle. Narodziny Zła”, a młodsi kinomani drugą część animacji „Gang Wiewióra”!

Konkurs „Gorące Lato Kinożerców” trwa od piątku, 23 czerwca do 31 sierpnia.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Whitney – film o niezapomnianej, wyjątkowej artystce już w kinach! [fot. materiały prasowe Kino Świat]

Whitney – film o niezapomnianej, wyjątkowej artystce już w kinach!

Rozrywka
poniedziałek, 09 lipca 2018, 14:04
Życie Whitney Houston to historia, która zasługuje na ekranizację najwyższej próby. Dowiedz się więcej o filmie, który dokumentuje jej wielką karierę oraz upadek, przedstawiając prywatne materiały oraz wspomnienia jej najbliższych.

Zobacz również