Newsello.pl

Totalny Love - premiera nowego singla i teledysku Sławomira [WIDEO]

Gwiazda Rock Polo, Sławomir, zapowiada premierę nowej płyty. Album „The Best of”, zawierający piętnaście zupełnie nowych utworów, ukaże się 16 października 2020.
Sławomir-Ibisz (materiały prasowe)
Sławomir-Ibisz (materiały prasowe)

W sobotę 10 października 2020 na kanale YT Sławomira miał premierę najnowszy teledysk „Totalny love”. Po ogromnym sukcesie poprzedniego clipu „Weselny Pyton”, który w 3 miesiące uzyskał wynik ponad 12 mln wyświetleń na kanale YouTube artysty, Sławomir serwuje kolejną piosenkę w tanecznym klimacie. Teledysk do piosenki opowiada o jednym dniu z życia gwiazdy telewizji, Krzysztofa Ibisza. Przez kilka minut widzimy świat jego oczami, a w teledysku pojawia się sporo postaci znanych z ekranów telewizyjnych. Możemy tu spotkać między innymi: Paulinę Sykut – Jeżynę, Elżbietę Romanowską, czy w roli Andżeli – Honoratę Witańską. Całość jest oczywiście podana z ogromną dozą dystansu i poczucia humoru, za które fani uwielbiają Sławomira. Piosenka już w momencie premiery zachwyciła fanów, którzy wróżą jej sukces nie mniejszy od opublikowanego w czerwcu „Weselnego Pytona”, który z miejsca stał się nieodłącznym elementem przyjęć weselnych w całej Polsce.

ip

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również