Newsello.pl

Tom Grennan wystąpi w Polsce w Marcu 2022

Artysta zagra w warszawskim klubie Proxima 14 marca 2022, a bilety na to wydarzenie są już dostępne w regularnej sprzedaży.
Tom Grennan (materiały prasowe)
Tom Grennan (materiały prasowe)

Sytuacja epidemiologiczna na świecie nie pozwala jeszcze na organizację koncertów, stąd europejska trasa Toma Grennana, nowej nadziei brytyjskiej sceny muzyki pop musiała zostać przesunięta na 2022 rok. Nie zmienia to na szczęście faktu, że Tom ze swoim nowym materiałem pojawi się w Polsce! Artysta zagra 14 marca 2022 roku w warszawskim klubie Proxima, a wszystkie zakupione dotąd bilety zachowują swoją ważność w nowej dacie.

Urodzony w Bedford, ale mieszkający w Londynie wokalista i twórca tekstów Tom Grennan po raz pierwszy zdobył sławę dzięki gościnnemu udziałowi w utworze grupy Chase & Status „All Goes Wrong”. Piosenka dała artyście szansę na zaprezentowanie swojej twórczości w największych rozgłośniach radiowych i nadała rozpędu jego karierze.

Jego pierwszy album “Lighting Matches” był jednym z 10. najlepiej sprzedających się debiutów w 2018 roku. Płyta zawierała takie hity jak: „Found What I’ve Been Looking For”, „Barbed Wire” i „Something In The Water” i ukazywała emocjonalną osobowość Toma. Nie brakuje w niej skrajności – od delikatnych i stonowanych ballad po energetyczne i intensywne utwory.

Jednak prawdziwie wielkie dni w karierze Toma dopiero nadchodzą, w dużej mierze dzięki wydanemu w marcu 2021 krążkowi “Evering Road”. Jak zapowiada The Guardian, “Evering Road” “powinien dać pierwsze wejście na szczyty notowań” w karierze 26-letniego artysty i nie ma w tym stwierdzeniu nic zaskakującego. “Prawdziwy rockstar generacji Z”, jak pisze o Tomie Grennanie The Sun z każdym kolejnym singlem zdawał się być coraz lepszy, by finalnie zaserwować swoim słuchaczom takie hity jak “Little Bit Of Love”, “This Is The Place” czy “Amen”, który doczekał się już serii naprawdę ciekawych remixów.

Grennan z pewnością ma wszystko, czego potrzebuje aby stać się gwiazdą o prawdziwie światowym zasięgu: kapitalne utwory, wielką charyzmę, a przede wszystkim świetnie wypada na żywo! Z niekrytą radością możemy również ogłosić, że zaplanowana na 2022 rok europejska trasa Grennana zahaczy również o Polskę.

 

ip

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Anitta

Anitta prezentuje nowy singiel "Faking Love" [WIDEO]

Muzyka
poniedziałek, 18 października 2021, 13:27
Brazylijska supergwiazda Anitta prezentuje nowy singiel "Faking Love", w którym gościnnie pojawia się jedna z najlepszych współczesnych raperek, Saweetie.

Zobacz również