Newsello.pl

The Prodigy zaprasza na koncert w Polsce [WIDEO]

The Prodigy ogłosili trasę koncertową po Europie na listopad i grudzień – “Army of the Ants Tour 2023”.
The Prodigy
The Prodigy

Dziesięciodniowa trasa podnosi poprzeczkę i przenosi Liama H i Maxima z powrotem na areny. Angielska trasa koncertowa z 22 lipca, podczas której wystąpili na trzech koncertach w londyńskiej O2 Academy Brixton, była ich pierwszą bez brata, legendarnego Keitha Flinta. W Polsce grupa wystąpi 6 grudnia 2023 w poznańskiej MTP Hala 3A. 

O wydarzeniu:

Sposób, w jaki Liam H i Maxim włączyli i oddali hołd wiecznej spuściźnie Keitha podczas występu na żywo, był naprawdę niesamowity. Spotkało się to z ogromnym wsparciem i miłością rzeszy fanów w całym kraju.

Z solidną wiosenną i letnią serią koncertów na międzynarodowych festiwalach, zespół z niecierpliwością czeka na ponowne przeniesienie ognia do kluczowych europejskich miast. Rozpoczną w Luksemburgu 28 listopada, a następnie odwiedzą Ziggo Dome Amsterdam, Dusseldorf, Berlin, Frankfurt, Stuttgart, Kopenhagę, Poznań i Pragę, kończąc europejską trasę w Paryżu w niedzielę 10 grudnia.

Bilety trafią do sprzedaży od 23 czerwca 2023 od godziny 10:00 na Livenation.pl 

Liam H powiedział:

"ARMY OF THE ANTS’ IS A CALLING TO THE PRODIGY PEOPLES , WE’RE COMIN BACK FOR U THE ONLY WAY WE KNOW , FULL ATTACK MODE , DOUBLE BARREL ... “.

ip
Fot: Krzysztof Zatycki

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również