Newsello.pl

The Kissing Booth – bestseller zekranizowany przez Netflix!

Poznajcie historię pewnej budki z całusami i dowiedzcie się więcej o wyjątkowej książce, która podbiła serca czytelników na całym świecie, zdobywając ogromną popularność w internecie i doczekała się święcącego triumfy, głośnego filmu!
The Kissing Booth – bestseller zekranizowany przez Netflix! [fot. materiały prasowe / Insignis]
The Kissing Booth – bestseller zekranizowany przez Netflix! [fot. materiały prasowe / Insignis]

Warto było czekać! Polscy czytelnicy mają w końcu okazję sięgnąć po „The Kissing Booth”, książkę, która historią o pierwszym pocałunku, jego oszałamiających konsekwencjach i odwiecznych zmaganiach serca z rozumem, oczarowała cały świat zdobywając 19 milionów czytelników i inspirując adaptację filmową wyprodukowaną przez Netflix.

Książka zdobyła tytuł najpopularniejszej powieści dla nastolatków – Most Popular Teen Fiction Watty Award oraz była nominowana do nagrody Romantic Novel of the Year Awards 2014.

A do tego, specjalnie dla czytelników Newsello.pl... Konkurs! Zapraszamy!

Opis książki

Poznajcie się.

Rochelle Evans: ładna, popularna dziewczyna, która jeszcze nigdy się nie całowała.

Noah Flynn: nieprzewidywalny, atrakcyjny podrywacz.

Kiedy Elle postanawia zorganizować na szkolnym festynie budkę z całusami, nie ma pojęcia, że sama w niej usiądzie – ani że swój pierwszy pocałunek przeżyje z aroganckim Noah. Jej życie wywraca się do góry nogami. Czy ten romans przyniesie Elle happy end czy złamane serce?

Siedemnastoletnia Brytyjka Beth Reekles podbiła serca czytelników historią o pierwszym pocałunku, jego oszałamiających konsekwencjach i odwiecznych zmaganiach głowy z sercem.

O autorce

Beth Reekles – autorka powieści dla młodzieży, skończyła studia licencjackie na wydziale fizyki uniwersytetu w Exeter. Jej najgłośniejszą powieścią była „The Kissing Booth”, którą w wieku piętnastu lat (w roku 2010) rozdział po rozdziale zamieszczała na platformie Wattpad, wywołując burzę w sieci. Pierwszą częścią zyskała milion czytelników, a w kulminacyjnym momencie ich liczba wzrosła do 19 milionów! Skrzynkę e-mailową Beth zapełniały prośby o szybszą publikację następnych rozdziałów – czytelnicy z całego świata czekali na każde kolejne słowo. Była nominowana do wielu nagród, a w 2013 roku magazyn „Time” uznał ją za jedną z szesnastu najbardziej wpływowych nastolatek.

Zwiastun filmu

Chcecie poczuć klimat tej niezwykłej historii? Oto zwiastun adaptacji Netflix, która powstała na jej podstawie!

Premiera książki w Polsce miała miejsce 4 lipca. Polecamy!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Skup książek

Skup książek online - to się opłaca!

Kultura
wtorek, 02 kwietnia 2019, 10:22
Czasem chcielibyśmy pozbyć się starych książek, ale nie wiemy, co należałoby zrobić. Oto ciekawe rozwiązanie!
Opera Rara

Inauguracja festiwalu Opera Rara

Kultura
czwartek, 24 stycznia 2019, 12:23
Założeniem Festiwalu Opera Rara jest wznawianie i przybliżanie publiczności największych dzieł operowych w zgodzie z duchem epoki i z udziałem najwybitniejszych przedstawicieli wykonawstwa historycznego.

Zobacz również