Newsello.pl

The Beautiful Dark of Life: ATREYU w Warszawie [WIDEO]

Po dwóch dekadach kariery i wydaniu ośmiu znakomitych albumów, ATREYU skupia się teraz wyłącznie na przyszłości. Ich misją jest dalsze kształtowanie i definiowanie sceny rockowej i metalowej. Już 26 czerwca 2024 roku będziemy mogli ich spotkać w Warszawie.
ATREYU Fot: Materiały organizatora/Live Nation
ATREYU Fot: Materiały organizatora/Live Nation

ATREYU to nie tylko zespół w dosłownym znaczeniu, ale także pięciu przyjaciół, którzy spotykają się, aby tworzyć muzykę zarówno dla siebie, jak i dla prężnie rozwijającej się społeczności fanów, która wokół nich powstała. To więzi, które powstały w wyniku upływu czasu, w którym doświadczono chwil radości i smutku, sukcesów i trudności. Jednak najważniejsze jest to, że te więzi rodzą się z otwartości, która pozwala pięciu wyjątkowym, kreatywnym osobowościom zjednoczyć się w coś znacznie silniejszego i większego. To właśnie czyni ATREYU - frontmana Brandona Sallera, gitarzystów Dana Jacobsa i Travisa Miguela, basistę/wokalistę Portera McKnighta oraz perkusistę Kyle'a Rosa - jedną z najbardziej szanowanych nazw i najsilniejszych formacji w ciężkiej muzyce. Ich występy na żywo są rozpoznawalne na całym świecie.

"Czerpiemy siłę od siebie nawzajem i dajemy sobie przestrzeń i wsparcie, aby być najlepszymi, najbardziej zaangażowanymi twórczo osobami, jakimi możemy być" - wyjaśnia Dan Jacobs. "Jesteśmy razem, a w tej chwili, sprawia to, że jesteśmy najlepszą wersją naszego zespołu". Nie jest on w błędzie.

BJ

Fot: Materiały organizatora/Live Nation

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również