Newsello.pl

Terrorizer wystąpi w Polsce

Legenda death metalu i grindcore na jedynym koncercie w Polsce. Terrorizer zagra już 14 kwietnia 2020 w poznańskim Klubie u Bazyla.
Terrorizer
Terrorizer

Terrorizer (grindcore/death metal, USA)
Zespół, którego żadnemu maniakowi muzyki ekstremalnej przedstawiać nie trzeba. “World Downfall” z 1989 r. to wciąż płyta-wzorzec death metalu i grindocore’a. Choć przez następne dwie dekady Terrorizer funkcjonował bardziej w przerwach napiętego grafiku Pete’a Sandovala (bębny) z Morbid Angel, nie zaszkodziło to jego reputacji. W kilkuletnich odstępach wypuszczał kolejne płyty, a po rozstaniu Sandovala z Morbid Angel i udanej rehabilitacji, stał się jego głównym, regularnym zespołem. Dyskografię Kalifornijczyków zamyka “Caustic Attack” z 2018 r.

Hideous Divinity (brutal death metal, Włochy)
Kolejne ogniwo ewolucji brutalnego, technicznego death metalu? Tak określa Włochów z Hideous Divinity wydawca ich ostatniego albumu “Simulacrum”, wytwórnia Century Media. Gdyby wyobrazić sobie ten gatunek pociągnięty do formalnych ekstremów – gdzie techniczne umiejętności nie ujmują muzyce mocy uderzeniowej – to właśnie oni mogliby uchodzić za jego wzorcowy okaz.

Mass Worship (groove/death metal, Szwecja)
Death metal? Hardcore? Groove metal? W muzyce szwedzkiego Mass Worship elementy każdego z powyższych do siebie pasują. Pod koniec 2019 roku, nakładem Century Media, ukazał się debiutancki album sztokholmskiego składu. Teraz pora, by przekonać się na żywo, czy zasłużyli na zaufanie metalowego majorsa.

Koncet:
Data: 14.04.2020
Godzina:19.30
Miejsce:Klub U Bazyla/Poznań 

Bilety:
69zł – pula promocyjna do końca lutego lub do wyczerpania
79zł – przedsprzedaż
89zł – w dniu koncertu

ip

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również