Newsello.pl

„Tam, gdzie mieszka Bóg” – niezwykły film, w którym wystąpiła pewna bardzo znana osobistość!

Dzisiaj 5. rocznica pontyfikatu Papieża Franciszka. Z tej okazji, przyjrzyjmy się zwiastunowi i informacjom na temat filmu w którym wystąpił!
„Tam, gdzie mieszka Bóg” – niezwykły film, w którym wystąpiła pewna bardzo znana osobistość! [fot. materiały prasowe]
„Tam, gdzie mieszka Bóg” – niezwykły film, w którym wystąpiła pewna bardzo znana osobistość! [fot. materiały prasowe]

Niezwykła rocznica i niezwykły gość

Dokładnie dziś (13 marca) mija 5 lat odkąd Papież Franciszek został wybrany na Ojca Świętego. Przez ten czas wielokrotnie udowadniał, że dzieci stanowią dla niego bardzo ważną część Kościoła. To właśnie z myślą o najmłodszych Papież zdecydował się na historyczne wydarzenie, jakim jest osobisty udział Głowy Kościoła w kinowym filmie fabularnym.

„Tam, gdzie mieszka Bóg” trafi na polskie ekrany 20 kwietnia. To oparta na historiach z Biblii, dedykowana dzieciom opowieść o nadziei, wierze i odwadze. Podnosząca na duchu, zachęcająca widzów w każdym wieku do poszukiwania Boga w otaczającym świecie i przepięknie sfilmowana w malowniczych plenerach Patagonii.

Nasz film wyrósł z pragnienia Papieża Franciszka, aby przez film przekazać dzieciom wiadomość od Jezusa – mówi współreżyserka „Tam, gdzie mieszka Bóg”, Graciela Rodriguez.

O filmie

„Jezus szuka cię i czeka na ciebie. (…) Znajdź go. Odważ się, to zrobić" To właśnie takie przesłanie, za pośrednictwem filmu daje dzieciom Papież Franciszek.

Uroczysta premiera „Tam, gdzie mieszka Bóg” odbyła się w Watykanie i – obok pokazu „Milczenia” Martina Scorsese – była jedyną tego rodzaju projekcją filmową w Stolicy Apostolskiej w 2017 roku. Film jest wspólnym dziełem światowej sławy psycholog Gracieli Rodriguez oraz reżysera i producenta Charliego Mainardiego, autora reklam dla największych firm i marek.

Tam, gdzie mieszka Bóg’ to film o dzieciach szukających Boga – pisał o obrazie The Guardian.

Opis Filmu

Mały Andrew ucieka z domu, by odszukać położone w górach sanktuarium Jezusa. W ślad za chłopcem wyrusza czwórka jego oddanych, szkolnych przyjaciół. Razem przeżyją wiele niezapomnianych przygód na leśnym szlaku. A przede wszystkim zrozumieją, że z Bożą pomocą są w stanie stawić czoła największym przeciwnościom.

W filmie zobaczymy takich aktorów jak: Cory Gruter-Andrew („Okja”, „Legends of Tomorrow”, „Fargo”), Kyle Breitkopf („Cudowny chlopak”, „Rafcio Śrubka”, „The Whispers”), Emma Duke („Lalaloopsy”, „Dear Santa”), Aiden Cumming-Teicher („The Chorus”), i oczywiście sam Papież Franciszek we własnej osobie.

„Tam, gdzie mieszka Bóg” – oficjalny polski zwiastun

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18] [fot. materiały prasowe / Monolith Films]

Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18!]

Rozrywka
poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 11:05
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi nadchodzącej komedii dla dorosłych, w której wystąpi m.in Melissa McCarthy o której przeczytacie tu kilka ciekawostek!

Zobacz również