Newsello.pl

Sylwia Grzeszczak z okazji swoich urodzin pokazała nowy klip "Prawda o nas" [WIDEO]

Po dłużej chwili nieobecności powraca jedna z największych polskich gwiazd muzyki pop. Sylwia Grzeszczak z okazji swoich urodzin (7 kwietnia) opublikowała nowy singiel – „Prawda o nas”, który już jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.
Karolina Harz (materiały prasowe)
Karolina Harz (materiały prasowe)

Do singla powstał absolutne wyjątkowy obraz. Wideo do utworu to niepublikowane wcześniej filmy, pokazujące życie artystki.  Zawiera ono zupełnie unikatowe materiały backstage’owe, ujęcia z jej życia prywatnego, emocje, które  towarzyszą Sylwii w trasach koncertowych, na scenie, w domu… Dzieląc się tymi scenami z życia, daje swoim fanom niepowtarzalną szansę zajrzenia za jego kulisy.

Artystka o klipie: 

„W głowie przewijały mi się różne scenariusze. Jednak wybrałam ten najbardziej prawdziwy, naturalny i nie wyreżyserowany. Zostały zmontowane nagrania z mojego telefonu zza kulis koncertów, podróży i efekt już po próbnych kilkunastu sekundach utwierdził mnie w przekonaniu, że taki teledysk najbardziej odda charakter tej piosenki.”

Singiel „ Prawda o nas” zapowiada nowy, czwarty już solowy album artystki. Melodia narodziła się ponad rok temu w samochodzie, podczas podróży po Europie. Słowa natomiast pisało życie. Mówią o tym, że między ludźmi nie wszystko da się pięknie ułożyć i przewidzieć. Los zawsze podsuwa nam swój scenariusz,  a my staramy się jechać przed siebie, ale często drogą w nieznane.

Sylwia Grzeszczak to jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce, ale to również kompozytorka i autorka tekstów. Jej utwory zostały odsłuchane ponad 50 milionów razy na Spotify, a teledyski zyskały ponad pół miliarda odtworzeń. Każdy z jej solowych albumów zyskał statusy muli-platynowych płyt.

ip
Fot: Karolina Harz (materiały prasowe)

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również