Newsello.pl

Sudden Lights po Eurowizji. Sprawdź ich kolejny singiel „Backwards in Time” [WIDEO]

Po eurowizyjnych doświadczenia pochodzący z Łotwy Sudden Lights prezentuje numer zapowiadający kolejny album.
Sudden Lights
Sudden Lights

O singlu:

„Backwards in Time” to melancholijne rockowe brzmienie z chwytliwą, wręcz popową melodią. Piosenka muzycznie i tekstowo brzmi jak kontynuacja ich eurowizyjnego przeboju „Aija”.

„Backwards in Time” opowiada o nieuniknionej nostalgii, która pojawia się zawsze po szczęśliwych chwilach. To historia niekończących się poszukiwań i niezaspokojonych pragnień.

Dla wielu Sudden Lights okazało się odkryciem tegorocznego konkursu Eurowizji. Występ w Liverpoolu był ekscytującym wydarzeniem i kolejnym krokiem w nabierającej tempa na arenie międzynardowej karierze muzyków. Sudden Lights tworzą: Andrejs Reinis Zitmanis, Mārtiņš Matīss Zemītis, Kārlis Matīss Zitmanis i Kārlis Vārtiņš. W 2017 roku zadebiutowali albumem "Priekšpilsētas", następnie ruszyli w trasę koncertową z zespołem Brainstorm. Obecnie pracują nad kolejną płytą, która ma ukazać się jeszcze w tym roku. Zapowiadają ją utwory„Aijā” i „Backwards in Time”.

 

ip
Fot: Ritvars Stankevics

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również