Newsello.pl

Spiżowy Gniew – premiera już 14 marca!

Michał Gołowski i wydawnictwo Fabryka Słów, tym razem przychodzą do nas z niezwykle mroczną i dojrzałą historią, która została opatrzona wyjątkowymi i klimatycznymi ilustracjami!
Spiżowy Gniew – premiera już 14 marca! [fot. materiały prasowe]
Spiżowy Gniew – premiera już 14 marca! [fot. materiały prasowe]

Michał Gołowski - Spiżowy Gniew

Nikt nie wie, kim jest ten człowiek. Wiadomo tylko, że do Hatwaret nadszedł z pustyni. Pewnego dnia pojawił się w zaułku żebraków i po prostu trwał, pozornie bez celu. Do dnia, gdy uratował życie samego cesarza i zniknął za bramami pałacu.Od tego momentu historia Hatwaretu i Messembrii zaczyna toczyć się nowym torem, przerażającym i niezrozumiałym. Destrukcja i chaos zataczają coraz szersze kręgi, starania o pokój i współpracę zdają się odchodzić w przeszłość. Zupełnie, jakby jeden przybysz znikąd mógł wpłynąć na losy państw i tysięcy ludzi. Wydaje się to zupełnie nieprawdopodobne, a jednak wszystko świadczy o tym, że Zahred tylko pozornie jest zwykłym człowiekiem.

Ilustracje Vladimira Nenova

Wyjątkową książkę musiały uzupełnić wyjątkowe ilustracje! Oto przykłady niesamowitych grafik, które będzie można podziwiać w książce.

Opinie

Michał Gołkowski sięgnął do samego dna ludzkich lęków, zrodzonych z najpierwotniejszego wstrętu i odrazy do procesów, którym nikt nie potrafi zapobiec. Tylko jedna istota wyłamuje się z naturalnego biegu życia i śmierci, łącząc w sobie jedno i drugie.Książka godna polecenia nie tylko dla wielbicieli talentu Gołkowskiego, ale dla wszystkich, którzy lubią fantasy w stary, dobrym stylu. – portal paradoks.

 

Ciekawa lektura dla ludzi, którzy nie boją się trudnych tematów i wierzą w prawdę. – Zoja Hawryło (blog).

O Autorze

Michał Gołowski – Zodiakalnie, patologiczny Wodnik z roku Stanu Wojennego. Wbrew pozorom samotnik, mizantrop i introwertyk. Z wykształcenia lingwista, z zamiłowania historyk wojskowości, na co dzień tłumacz kabinowy angielsko-polsko-rosyjski, rusofil i rusofob w jednym. Zadebiutował w kwietniu 2013 roku powieścią "Ołowiany Świt" - pierwszą polską książką w serii STALKER. Niespełna dwa lata później stworzył uniwersum "Stalowych Szczurów" - opowieść o losach żołnierzy w alternatywnej historii Pierwszej Wojny Światowej. Nie grzeszy brakiem pomysłów. 

Premiera Spiżowego Gniewu już 14 marca!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Gastro Miasto – 5. edycja! [fot. materiały prasowe organizatora / Gastro Miasto ]

Gastro Miasto 2018 – poznajcie szczegóły 5. edycji!

Kultura
środa, 15 sierpnia 2018, 02:15
W ten weekend, po raz kolejny, Wrocław stanie się idealnym miejscem dla fanów odpoczynku i dobrego jedzenia przy akompaniamencie wspaniałej muzyki! Poznajcie plan wydarzenia i sprawdźcie mapę!

Zobacz również