Newsello.pl

SkyFashionDay 2018 – studencki pokaz mody we Wrocławiu!

Już niedługo, galeria Sky Tower zmieni się w prawdziwe królestwo ciekawych stylizacji. Poznaj szczegóły na temat tego wyjątkowego wydarzenia i odkryj w sobie odrobinę młodzieńczej oryginalności!
SkyFashionDay 2018 – studencki pokaz mody we Wrocławiu! [fot. SkyFashionDay 2018]
SkyFashionDay 2018 – studencki pokaz mody we Wrocławiu! [fot. SkyFashionDay 2018]

Już 23 czerwca 2018 r. o 17:00 w samym sercu Wrocławia, bo w galerii Sky Tower odbędzie się niesamowity pokaz mody, na ktorym będzie można podziwiać dzieła młodych, polskich projektantów.

O wydarzeniu

Organizatorami tego wydarzenia są studenci Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Studenci dziennikarstwa i komunikacji społecznej o specjalności dziennikarstwo mody i stylu, postawili przed sobą duże wyzwanie. Ich projekt licencjacki to pokaz mody, który sami zorganizują. Dolnośląska Szkoła Wyższa, agencja modelingowa Spot Management oraz władze galerii Sky Tower podjęły współpracę i stały się partnerami wydarzenia. Pomysł, który narodził się w głowach organizatorów jest odpowiedzią na deficyt tego typu wydarzeń w stolicy Dolnego Śląska. Projekty dyplomowe stanowią bardzo praktyczką formę zdobycia licencjatu w DSW i bardzo popularną wśród studentów uczelni.

Co na Was czeka?

Podczas Sky Fashion autorskie kolekcje zaprezentują Alicja Broczkowska i Lidia Matejuk, studentki DSW, a zarazem początkujące projektantki. Wydarzenie ma charakter nowatorski, ponieważ będzie to pokaz mody, połączony z występem wokalistki, Ani Deko. 23 maja, wydała ona swój nowy singiel.

Jak wziąć udział?

Osoby zaproszone na wydarzenie to wszyscy mieszkańcy Wrocławia, władze DSW, właściciele agencji Spot Management, władze galerii Sky Tower oraz rodzina i przyjaciele.

Sam pokaz skierowany jest do każdego kto interesuje się modą. Wszyscy ją praktykują, a to wydarzenie może zainspirować do zmiany swoich stylizacji. Tegoroczni maturzyści mogą poznać specyfikę uczelni i dokonać wyboru kierunku. Studenci, którzy organizują wydarzenie mieli już do czynienia z organizacją podobnych wydarzeń w trakcie zajęć. To wydarzenie będzie uwieńczeniem ich studiów.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1256687104461989/

Serdecznie zapraszamy!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Opera Rara

Inauguracja festiwalu Opera Rara

Kultura
czwartek, 24 stycznia 2019, 12:23
Założeniem Festiwalu Opera Rara jest wznawianie i przybliżanie publiczności największych dzieł operowych w zgodzie z duchem epoki i z udziałem najwybitniejszych przedstawicieli wykonawstwa historycznego.

Zobacz również