Newsello.pl

Siódma edycja cyklu Kubuś Waterrr Run za nami!

Zakończyła się kolejna edycja serii biegowych imprez, w których Kubuś wraz z gwiazdami sportu zachęca uczniów szkół podstawowych do biegania i aktywności fizycznej. 19 września odbył się finałowy bieg w Bydgoszczy!
Siódma edycja cyklu Kubuś Waterrr Run za nami!
Siódma edycja cyklu Kubuś Waterrr Run za nami!

Szósty i ostatni w tym roku Waterrr Run za nami. W całej tegorocznej odsłonie cyklu wzięło udział ponad 4 tysiące uczniów z klas IV-VI szkół podstawowych. W czerwcu odbyły się biegowe spotkania w Szczecinie, Warszawie, Krakowie i Bielsku-Białej, a po wakacjach – w Łodzi oraz właśnie w Bydgoszczy. Ostatnie miasto zostało wybrane na miejsce finału nieprzypadkowo. W poprzedniej edycji właśnie w Bydgoszczy padł rekord, gdy z Kubusiem aktywnie bawiło się prawie tysiąc uczniów! I tym razem frekwencja młodych biegaczy nie zawiodła!

Do biegania z Kubusiem w tym roku najmłodszych przekonywały gwiazdy polskiego sportu: Monika Pyrek, Adrianna Palka, Paweł Korzeniowski, Krzysztof Kosedowski, Michał Kościuszko, Marcin Nowak czy Artur Partyka. W Bydgoszczy dzieciom kolejny raz towarzyszyli Sebastian Chmara, były znakomity siedmioboista i Paweł Januszewski, lekkoatleta, zdobywca wielu medali w biegu na 400 metrów przez płotki.

Kulminacyjny punkt każdej imprezy to bieg na dystansie jednego kilometra z udziałem wszystkich uczestników: dzieci, nauczycieli, rodziców oraz zaproszonych gwiazd. W tej konkurencji zwycięzcami są wszyscy biegacze, którzy wspólnie udowadniają, że aktywność fizyczna to zdrowa i przyjemna pasja. W przerwie między zawodami sportowymi dzieci równie aktywnie spędzają czas w strefach zabaw i podziwiają występy artystyczne. Po każdej konkurencji uczestnicy otrzymują medal, pamiątkową koszulkę, owoce oraz wzbogaconą witaminami wodę smakową Kubuś Waterrr Sport, która idealnie sprawdza się na treningu lub podczas aktywnej zabawy.

Marka Kubuś od lat cieszy się zaufaniem wśród dzieci i rodziców. Kubuś to najczęściej kupowany w Polsce sok przecierowy na bazie marchwi mazurskiej i owoców - chętnie piją go najmłodsi, ale często sięgają po niego również dorośli. To także lider w kategorii napojów dla dzieci oraz musów i wody smakowej w Polsce. W portfolio marki znajdują się soki marchwiowo-owocowe, soki 100%, orzeźwiające napoje, woda niegazowana i woda smakowa oraz owocowe musy. W bogatej ofercie marki znajdują się także ciasteczka – herbatniki i ciastka maślane, zbożowe tabliczki czekoladowe o smaku i wyglądzie prawdziwej czekolady, ciastka 8 zbóż oraz nadziane – ciasteczka z owocowym nadzieniem. Produkty Kubusia wyróżnia nie tylko doskonały smak, ale także wysoka jakość, wielokrotnie doceniana przez konsumentów. Kubuś to lider w kategorii soków przecierowych nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Markę Kubuś, jako Kubik, Kubu i Tedi, znają także konsumenci m.in.: w Rumunii, Rosji, Bułgarii, na Węgrzech, Litwie i Łotwie, w Czechach i Słowacji.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Jak wybrać ubrania na rower? Połącz wygodę i elegancję! [fot. Michał Ficek]

Jak wybrać ubrania na rower? Połącz wygodę i elegancję!

Sport
czwartek, 02 sierpnia 2018, 12:46
Ubrania sportowe mają pomóc uzyskać jak najlepsze wyniki, jednak na co dzień nie zawsze tego potrzebujemy. Sprawdź, jak wybrać odzież rowerową, która łączy dobry wygląd i praktyczne rozwiązania, zwiększające bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Zobacz również