Newsello.pl

Samael prezentuje album koncertowy "Passage". Grupa zaprasza też na nadchodzące koncerty w Polsce [WIDEO]

Szwajcarska formacja muzyczna Samael powraca, oferując swoim fanom ekscytującą niespodziankę w postaci albumu koncertowego zatytułowanego "Passage – Live",
Fot: materiały prasowe
Fot: materiały prasowe

Samael zaprasza na koncert w Polsce>>

To wyjątkowe wydawnictwo stanowi hołd dla kultowego albumu "Passage" z 1996 roku, dostarczając oryginalnego spojrzenia na ten klasyk, uchwyconego podczas wyjątkowego koncertu w Krakowie.

Odświeżone spojrzenie na klasyczny album z 1996 roku

Nagrania pochodzą z zakończenia europejskibego tournee z okazji 25. rocznicy wydania "Passage". Koncertowa wersja albumu zachowuje charakterystyczny klimat oryginału, jednocześnie prezentując utwory w bardziej surowej i masywnej odsłonie niż oryginał. "Passage – Live" nie tylko stanowi pierwsze oficjalne wydawnictwo zespołu w obecnym składzie, lecz również jest rezultatem artystycznej współpracy Dropa i Alesa, którzy, będąc fanami albumu "Passage" jeszcze przed dołączeniem do Samael, wniesli nową energię w brzmienie zespołu.

Vorph o płycie:

Lider zespołu, wyraził swoje entuzjazmy dotyczące tego nowego dzieła, mówiąc: "Fani odnajdą tu mieszankę metalu, industrialu i elektroniki, która jest naszym znakiem rozpoznawczym od prawie trzech dekad, a swoje korzenie ma właśnie w 'Passage'. To dla nas niemal jak punkt zwrotny, i jesteśmy podekscytowani możliwością przedstawienia nowego oblicza tego albumu zarówno naszym stałym fanom, jak i tym, którzy odkryli naszą muzykę niedawno".

"Passage – Live" to nie tylko przypomnienie o istotności albumu "Passage" dla Samael, lecz także nowa głębokość w interpretacji klasycznego repertuaru, z pewnością zadowalająca zarówno długoletnich fanów, jak i nowych entuzjastów zespołu.

ip
Fot: materiały prasowe

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również