Newsello.pl

Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18!]

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi nadchodzącej komedii dla dorosłych, w której wystąpi m.in Melissa McCarthy o której przeczytacie tu kilka ciekawostek!
Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18] [fot. materiały prasowe / Monolith Films]
Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18] [fot. materiały prasowe / Monolith Films]

Jeżeli na myśl o pluszakach od razu pomyśleliście o filmie dla dzieci to... możecie się nieźle zdziwić! Już niedługo do kin wejdzie drastycznie śmieszna, komedia dla dorosłych – „Rozpruci na śmierć”, w której na pierwszym planie bawić nas będzie Melissa McCarthy banda pluszaków!

Opis filmu

W świecie zamieszkanym przez ludzi i kukiełki grasuje seryjny mor­derca. Na ofiary wybiera dawne gwiazdy legendarnego telewizyjnego show. Wszyscy denaci to kukiełki. Początkowo śledztwo w tej sprawie samotnie prowadzi były detektyw – pluszowy Phil. Żaden człowiek bowiem nie zawraca sobie głowy niedolą swych fastrygowanych sąsiadów. Jednak gdy sprawa staje się głośna, Phil otrzymuje wsparcie w postaci nieokiełznanej, niegrzecznej i niesympatycznej detektyw Edwards. Ta pomoc okaże się tak męcząca, że Philowi zaczną puszczać nerwy, a nawet szwy. A to dopiero początek, bo rozpruwacz nie zwalnia tempa…

Reżyserem filmu jest Brian Henson („Muppety na Wyspie Skarbów”, “Opowieść wigilijna Muppetów”). W obsadzie zaś znalazły się m.in. Melissa McCarthy („Agentka”, „Druhny”, „Gorący towar”, „Szefowa”, „Ghostbusters”) oraz Elizabeth Banks („Igrzyska śmierci”, „Magic Mike XXL”, „Pitch Perfect”).

Premiera filmu zaplanowana jest na 31 sierpnia 2018.

Melissa McCarthy

Melissa McCarthy, gwiazda „Agentki” i „Szefowej” po raz kolejny zachwyci nas swym komicznym talentem! Tym razem, wystąpi w roli głównej komedii kryminalnej i obok sprośnych pacynek, zadba o mistrzowski humor i napięcie związane z rozwiązywaniem tajemnicy, wokół której kręci się film.

Oto kilka faktów o naszej gwieździe:

  • Melissa została niedawno okrzyknięta jedną z dziesięciu najlepiej zarabiających aktorek Hollywood.
  • Uplasowała się na 9 miejscu rankingu „Forbesa”, tuż przed Gal Gadot.
  • Jakby tego było mało, aktorka schudła w tym roku ponad 30 kg! Ona twierdzi, że to za sprawą diety ketogenicznej, ale my nie wierzymy w te ściemy! Jesteśmy pewni że to zasługa… DUŻEJ ILOŚCI ŚMIECHU!

Zwiastun PL

Fragment filmu

Jeżeli pragniecie zobaczyć fragmenty z tego niezwykłego filmu, zapraszamy na kanał Monolith Films!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również