Newsello.pl

Red Bull Szkoła Dźwięku

Już 9 stycznia odbędzie się kolejne spotkanie Red Bull Szkoła Dźwięku, którego uczestnicy będą doskonalić swoje umiejętności w zakresie produkcji muzycznej.
Red Bull Szkoła Dźwięku
Red Bull Szkoła Dźwięku

Tym razem warsztaty odbędą się pod czujnym okiem holenderskiego duetu Killing Skills oraz DJ’a Falcon1 i Kebs’a ze szkoły SPINLAB. Usłyszeć będzie można ich także na afterparty, a jeszcze przed spotkaniem odbędą się targi Winyl Market.

Red Bull Szkoła Dźwięku to spotkania poświęcone technikom tworzenia muzyki alternatywnej. Podczas nich pasjonaci produkcji, DJ-ingu i rapowania mogą rozszerzać swoją techniczną wiedzę o muzyce oraz umiejętności twórcze. W rolę nauczycieli wcielają się uznani artyści, którzy dzielą się swoją wiedzą i technikami, z adeptami lokalnej sceny muzycznej.

Najbliższe spotkanie Red Bull Szkoła Dźwięku już 9 stycznia 2016 w warszawskim klubie DJBAR. Tym razem swoją wiedzą muzyczną dzielić się będzie duet hip-hopowych producentów z Holandii – Killing Skills oraz reprezentanci warszawskiej szkoły mistrzów DJ-ingu SPINLAB – Falcon1 i DJ Kebs. Mistrzów w akcji będzie można usłyszeć na afterparty po spotkaniu.

Tego samego dnia, przed warsztatami odbędzie się również 12 edycja Winyl Market – imprezy dedykowanej amatorom płyt. Będzie to okazja, żeby zdobyć trudnodostępne publikacje i wymienić się własnymi zasobami. W gronie wystawców m.in. : Asfalt Shop, Hey Joe, Digger Dogz, Muzyka Miasta, Near Mint, Płyty Gramofonowe Tittyshaker Rec, Vintage Soundglasses, Vinyl Tamka.

SPINLAB to warszawska szkoła edukująca w zakresie szeroko pojętej sztuki DJ'ingu – mixu i turtablismu – oraz produkcji muzycznej. Tworzą ją uznani w Polsce turntabliści i DJ-e – między innymi Falcon1 i Kebs.

Udział w Red Bull Szkoła Dźwięku oraz targach Winyl Market, jest bezpłatny.

Red Bull Szkoła Dźwięku & Winyl Market

9 stycznia 2016, DJBAR Warszawa. Ul. Żurawia 32/34

12:00 Vinyl Market
20:00 Red Bull Szkoła Dźwięku
22:00 afterparty - Killing Skills/ Kebs / Falcon1 / wstęp 10 zł / uczestnicy warsztatów free

Więcej informacji na www.redbull.pl/muzyka  

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również