Newsello.pl

Rasmentalism zagra we Wrocławiu koncert trasy pożegnalnej [WIDEO]

Rasmentalism już 17 lipca 2021 zagra we Wrocławiu jeden z ostatnich koncertów w historii zespołu.
Rasmentalism
Rasmentalism

Ras i Ment ostatnie Ostatnie Tango tańczą tego lata w nielicznych miejscach. Hot Spot Wrocław zaprasza na sentymentalny koncert. Na scenie są od 15 lat. Jak większość raperów i Rasmentalism debiutowali nielegalnym krążkiem. Był to album noszący tytuł Dobra Muzyka, Ładne Życie. Ras i Ment nagrywali z W.E.N.Ą, Małpą, Eldo, VNM, Spinache,Taco Hemingway czy Quebo.

Wydali w sumie osiem albumów, dwa nielegalne, jeden z Rockers Publishing, 4 z Asfalt Records, a ostatni z Sony Music Poland.

Ostatni album Rasmentalism - Geniusz - wydany został w trakcie pandemii. Premiera albumu została przesunięta, a koncerty promocyjne odwołane. Płyta Geniusz i trasa koncertowa A.D. 2021 to pożegnalne momenty zespołu.

W połowie lipca, na wrocławskim Hot Spocie, duet zagra w rozszerzonym składzie, z zaproszonymi i niespodziewanymi gośćmi. Kolorowe, interesujące i zgrabne przemieszczanie się pomiędzy brzmieniami i gatunkami, a także dopracowanie w szczegółach - to charakteryzuje Rasmentalism. W wersach każdy odnajdzie coś dla siebie i jest się w stanie z nimi identyfikować.

Koncert odbędzie się z dbałością o protokół bezpieczeństwa związany z COVID19. 

ip
Fot: materiały prasowe

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również