Newsello.pl

„Pszczółka Maja: Miodowe Igrzyska” – Helios przygotował seanse z konkursami!

Najbardziej znana pszczółka w Polsce już wkrótce zagości na ekranach kin! Specjalnie na tą okazję, w repertuarze kin Helios znaleźć można wyjątkowe wydarzenie pełne miłych wspomnień i nagród!
„Pszczółka Maja: Miodowe Igrzyska” –  Helios przygotował seanse z konkursami!
„Pszczółka Maja: Miodowe Igrzyska” – Helios przygotował seanse z konkursami!

Wyjątkowe wydarzenie w kinach Helios

W ulu aż huczy od sensacyjnych wieści! W pszczelej stolicy odbyć się mają Miodowe Igrzyska. Pszczółka Maja startuje
w zawodach, w których stawka jest bardzo wysoka - jeśli przegra, jej ul straci całe zapasy miodu na zimę! Przekonajcie się sami na co stać Maję i paczkę jej wiernych przyjaciół.

W najbliższą niedzielę, 4 lutego odbędą się wyjątkowe seanse wyczekiwanego przez wszystkich filmu Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska. Na najmłodszych Widzów kin Helios czekają specjalne konkursy z nagrodami, miłe upominki oraz moc filmowych atrakcji!

Przeżyj niesamowitą przygodę z pszczółką Mają i jej przyjaciółmi! Szczegółowe informacje dotyczące niedzielnych seansów w kinach sieci Helios w całej Polsce, a także opcja rezerwacji oraz zakupu biletów dostępne są na stronie internetowej sieci kin Helios.

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych znaleźć można na profilu „Helios Dla Dzieci” w serwisie Facebook. Jeszcze raz, serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy w rodzinnym gronie! Do zobaczenia już w najbliższą niedzielę, 4 lutego na pozytywnych seansach najnowszej animacji „Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska” w kinach Helios!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18] [fot. materiały prasowe / Monolith Films]

Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18!]

Rozrywka
poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 11:05
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi nadchodzącej komedii dla dorosłych, w której wystąpi m.in Melissa McCarthy o której przeczytacie tu kilka ciekawostek!

Zobacz również