Newsello.pl

"Prawdziwa historia" – najnowszy film Romana Polańskiego!

Intrygujący thriller psychologiczny w gwiazdorskiej obsadzie... czy potrzeba nam czegoś więcej? Zobaczcie oficjalny polski zwiastun i plakat!
"Prawdziwa historia" – najnowszy film Romana Polańskiego! [fot. screen YouTube]
"Prawdziwa historia" – najnowszy film Romana Polańskiego! [fot. screen YouTube]

Jak daleko jesteś się w stanie posunąć w poszukiwaniu natchnienia? Rozważań na ten temat dostarczy nam Roman Polański („Pianista”, „Chinatown”, „Rzeź”, „Franctic” „Autor widmo”, „Dziecko Rosemary”). To, co tym rzazem przygotuje dla nas znany (i uznany) reżyser to adaptacja bestsellerowej powieści „Prawdziwa historia” autorstwa Delphine de Vigan.

W filmie zobaczymy takie gwiazdy jak Eva Green („Casino Royale”, „Osobliwy dom Pani Peregrine”, „Mroczne cienie”) Emmanuelle Seigner („Frantic”, „Dziewiąte wrota”, „Gorzkie gody”, „Wenus w futrze”, „Motyl i skafander”) czy Vincent Perez („Królowa Margot”, „Po tamtej stronie chmur”, „Indochiny”).

Premiera "Prawdziwej Historii" w polskich kinach odbędzie się 11 maja, a już dziś możecie zobaczyć pełen emocji plakat filmu o raz trzymający w napięciu zwiastun.

Opis filmu

Thriller psychologiczny o rodzącej się przyjaźni popularnej pisarki z tajemniczą czytelniczką, która z czasem ujawnia swoje mroczne oblicze. Delphine (Emmanuelle Seigner) to poczytna paryska pisarka, która od jakiegoś czasu cierpi na brak weny. Gdy pewnego dnia w trakcie podpisywania książek poznaje tajemniczą kobietę (Eva Green), jej życie zaczyna stopniowo zbaczać z wcześniej wytyczonego toru. Między kobietami rodzi się relacja, która z czasem z przyjaźni zmienia się w toksyczne uzależnienie. Delphine zaczyna tracić kontrolę nad swoim życiem, a wszystko co uważała dotychczas za pewnik, zmienia swe pierwotne znaczenie.

Oto jak film prezentuje się w akcji:

Prawdziwa historia – zwiastun PL

Plakat filmu

fot. materiały prasowe

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18] [fot. materiały prasowe / Monolith Films]

Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18!]

Rozrywka
poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 11:05
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi nadchodzącej komedii dla dorosłych, w której wystąpi m.in Melissa McCarthy o której przeczytacie tu kilka ciekawostek!

Zobacz również