Newsello.pl

"Prawdziwa historia" – najnowszy film Romana Polańskiego!

Intrygujący thriller psychologiczny w gwiazdorskiej obsadzie... czy potrzeba nam czegoś więcej? Zobaczcie oficjalny polski zwiastun i plakat!
"Prawdziwa historia" – najnowszy film Romana Polańskiego! [fot. screen YouTube]
"Prawdziwa historia" – najnowszy film Romana Polańskiego! [fot. screen YouTube]

Jak daleko jesteś się w stanie posunąć w poszukiwaniu natchnienia? Rozważań na ten temat dostarczy nam Roman Polański („Pianista”, „Chinatown”, „Rzeź”, „Franctic” „Autor widmo”, „Dziecko Rosemary”). To, co tym rzazem przygotuje dla nas znany (i uznany) reżyser to adaptacja bestsellerowej powieści „Prawdziwa historia” autorstwa Delphine de Vigan.

W filmie zobaczymy takie gwiazdy jak Eva Green („Casino Royale”, „Osobliwy dom Pani Peregrine”, „Mroczne cienie”) Emmanuelle Seigner („Frantic”, „Dziewiąte wrota”, „Gorzkie gody”, „Wenus w futrze”, „Motyl i skafander”) czy Vincent Perez („Królowa Margot”, „Po tamtej stronie chmur”, „Indochiny”).

Premiera "Prawdziwej Historii" w polskich kinach odbędzie się 11 maja, a już dziś możecie zobaczyć pełen emocji plakat filmu o raz trzymający w napięciu zwiastun.

Opis filmu

Thriller psychologiczny o rodzącej się przyjaźni popularnej pisarki z tajemniczą czytelniczką, która z czasem ujawnia swoje mroczne oblicze. Delphine (Emmanuelle Seigner) to poczytna paryska pisarka, która od jakiegoś czasu cierpi na brak weny. Gdy pewnego dnia w trakcie podpisywania książek poznaje tajemniczą kobietę (Eva Green), jej życie zaczyna stopniowo zbaczać z wcześniej wytyczonego toru. Między kobietami rodzi się relacja, która z czasem z przyjaźni zmienia się w toksyczne uzależnienie. Delphine zaczyna tracić kontrolę nad swoim życiem, a wszystko co uważała dotychczas za pewnik, zmienia swe pierwotne znaczenie.

Oto jak film prezentuje się w akcji:

Prawdziwa historia – zwiastun PL

Plakat filmu

fot. materiały prasowe

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

"Pętla" – walka o życie najbliższych w bezlitosnej pętli czasu [fot. materiały prasowe]

"Pętla" – walka o życie najbliższych w bezlitosnej pętli czasu

Rozrywka
piątek, 13 kwietnia 2018, 12:37
Filmy już nie raz przedstawiły nam ciekawe pomysły, które były katalizatorem do przekazania nam emocjonujących historii. Oto film południowokoreańskiej produkcji, który zapadnie Wam w Pamięć na długo! Zobaczcie wypowiedź reżysera oraz zwiastun!
"Tomb Raider" (2018) zawita do kin już w tym tygodniu! [fot. Forum Film Poland]

"Tomb Raider" (2018) zawita do kin już w tym tygodniu!

Rozrywka
wtorek, 03 kwietnia 2018, 11:18
Legenda branży gier wideo po raz kolejny pojawi się na dużym ekranie! Przy okazji odliczania ostatnich dni do premiery, przeczytajmy, co na temat roli Lary Croft, mają do powiedzenia reżyser i aktorka, która się w nią wcieli.

Zobacz również