Newsello.pl

Poznaliśmy plakat 41. edycji Przeglądu Piosenki Aktorskiej

Do trzech razy sztuka, tym razem musi się udać! Trzecie podejście do 41. edycji Przeglądu Piosenki Aktorskiej organizatorzy postanowili odczarować nowym plakatem.
41 PPA (materiały prasowe)
41 PPA (materiały prasowe)

Program 41. Przegląd Piosenki Aktorskiej poznamy już w przyszły wtorek, 18 maja 2021. Bilety będą w sprzedaży od 22 maja 2021. Festiwal odbędzie się w dniach 11-20 czerwca 2021.

Plakat jest dziełem Damiana Styrny, grafika, absolwenta Wydziału Grafiki ASP w Krakowie, autora scenografii i animacji do wielu spektakli (np. naszego „Mistrza i Małgorzaty”), koncertów (np. gali „Tak jest!” z piosenkami Brela na #33PPA) i realizacji tv. 

Poprzedni plakat 41. PPA wyszedł spod ręki Jacka Staniszewskiego: malarza, grafika, performera, muzyka, profesora i wykładowcy ASP w Gdańsku. Projekt ten oglądaliśmy w internecie, na plakatach, billboardach i w animacji przed marcową i październikową wersją PPA, z których żadna, z przyczyn wiadomych, nie doszła do skutku.

Choć liczba porządkowa czerwcowej edycji nie zmienia się, a w programie znajdzie się wiele spośród planowanych przed pandemią koncertów i spektakli, uznaliśmy, że trzecie podejście wymaga nowej oprawy.


ip

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Kombinat

Teatr Kombinat zaprasza na spektakle

Kultura
poniedziałek, 24 października 2022, 15:13
Premierowy spektakl Teatru Kombinat pod tytułem „Miejsce, w którym nic nie jest stracone” oparty jest na opowiadaniu Isaaca Bashevisa Singera zatytułowanym "Sen Menasze".
Kinomural

Kinomural zaprasza do Wrocławia

Kultura
poniedziałek, 19 września 2022, 10:46
Ponad 70 artystów i artystek z całego świata zaprezentuje swoje prace na kamienicach historycznego Przedmieścia Odrzańskiego.

Zobacz również