Newsello.pl

Powrót Finka do Polski z nowym albumem "Beauty In Your Wake" [WIDEO]

Brytyjski muzyk Fink szykuje się do powrotu do Polski, gdzie 11 października 2024 roku wraz ze swoim zespołem zawita do stołecznego klubu Niebo!
Fink Fot: materiały prasowe
Fink Fot: materiały prasowe

Koncert w Warszawie będzie jednym z przystanków trasy promującej jego najnowszy album „Beauty In Your Wake”.

Kim jest Fin Greenall ?

Znany pod pseudonimem Fink, to wokalista, gitarzysta i producent, który od lat zyskuje lojalną rzeszę fanów w Polsce. Jego muzyczna podróż obejmuje wiele koncertów w kraju, w tym niezapomniany występ na scenie radiowej Trójki. Zanim zasłynął jako solowy artysta, pracował jako producent i DJ, a jego dzieła były wydawane przez renomowaną londyńską wytwórnię Ninja Tune.

Albumy Finka, takie jak „Biscuits for Breakfast” (2006), „Perfect Darkness” (2011) czy „Hard Believer” (2014), zdobyły uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą. Jego współpraca z legendarnym producentem Floodem zaowocowała niezwykłymi brzmieniami, które wpisały się w historię muzyki. Ponadto, Fink jest cenionym autorem piosenek, który ma na swoim koncie liczne nagrody za współpracę z innymi artystami oraz za kompozycje do ścieżek dźwiękowych filmowych.

Nowy album Finka, zatytułowany „Beauty In Your Wake”, zapowiada niezwykłą mieszankę dźwięków i emocji. Nagrany w kościele w jego ukochanej Kornwalii, album ten obiecuje przynieść słuchaczom niezapomnianą podróż muzyczną.

Bilety na koncert już niedługo będą dostępne, co daje fanom możliwość uczestnictwa w wyjątkowym wydarzeniu muzycznym. Koncert Finka w Polsce to okazja do doświadczenia niepowtarzalnego talentu i wspaniałej atmosfery, która zawsze towarzyszy występom tego wyjątkowego artysty.

ip
Fot: materiały prasowe 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również