Newsello.pl

Polacy biegną w sztafecie z ogniem olimpijskim!

Gdzie dzieje się coś ważnego, tam są też i Polacy! Dowiedz się więcej, o Polskim akcencie, w tegorocznym tradycyjnym biegu z olimpijskim zniczem!
Polacy biegną w sztafecie z ogniem olimpijskim
Polacy biegną w sztafecie z ogniem olimpijskim

Robią rzeczy wielkie i nieustannie udowadniają wszystkim wokół, że niemożliwe nie istnieje. Tak w skrócie można scharakteryzować grupę kilkunastu Polaków, którzy na zaproszenie firmy Samsung biegną z ogniem olimpijskim w sztafecie poprzedzającej Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018.

Najbliższe Zimowe Igrzyska Olimpijskie rozpoczną się 9 lutego 2018 roku w Pjongczang w Korei Południowej, jednak już teraz fani sportu mogą poczuć ich wyjątkową atmosferę, obserwując sztafetę z ogniem olimpijskim. Bieg ze zniczem olimpijskim to nieodłączna tradycja, która rozpoczyna odliczanie do startu Igrzysk Olimpijskich.

W trwającej ponad 100 dni sztafecie z ogniem olimpijskim po Korei Południowej, bierze udział ponad 7500 osób, które razem pokonają 2018 km. Wśród reprezentantów z Polski, którzy dostąpili tego zaszczytu znaleźli się m.in. Ewa Błaszczyk, Janina Ochojska, Marek Kamiński, Joanna Jędrzejczyk i Artur Żmijewski. Polską sztafetę można śledzić już teraz, od 8 stycznia, za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pjongczang 2018

Samsung, w swoich działaniach, stara się inspirować do przełamywania barier, odkrywania swojego potencjału i realizowania marzeń – mówi Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska Głęboko wierzymy, że wyjątkowe historie Polaków, którzy pobiegną w sztafecie z ogniem olimpijskim, staną się dla wielu bodźcem do dokonywania rzeczy niemożliwych – dodaje.

Samsung Electronics jest związany z Ruchem Olimpijskim już od prawie 30 lat, najpierw jako lokalny sponsor Igrzysk Olimpijskich w Seulu w 1988 r., a od 1998 roku jako globalny partner Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Jak wybrać ubrania na rower? Połącz wygodę i elegancję! [fot. Michał Ficek]

Jak wybrać ubrania na rower? Połącz wygodę i elegancję!

Sport
czwartek, 02 sierpnia 2018, 12:46
Ubrania sportowe mają pomóc uzyskać jak najlepsze wyniki, jednak na co dzień nie zawsze tego potrzebujemy. Sprawdź, jak wybrać odzież rowerową, która łączy dobry wygląd i praktyczne rozwiązania, zwiększające bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Zobacz również