Newsello.pl

Polacy biegną w sztafecie z ogniem olimpijskim!

Gdzie dzieje się coś ważnego, tam są też i Polacy! Dowiedz się więcej, o Polskim akcencie, w tegorocznym tradycyjnym biegu z olimpijskim zniczem!
Polacy biegną w sztafecie z ogniem olimpijskim
Polacy biegną w sztafecie z ogniem olimpijskim

Robią rzeczy wielkie i nieustannie udowadniają wszystkim wokół, że niemożliwe nie istnieje. Tak w skrócie można scharakteryzować grupę kilkunastu Polaków, którzy na zaproszenie firmy Samsung biegną z ogniem olimpijskim w sztafecie poprzedzającej Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018.

Najbliższe Zimowe Igrzyska Olimpijskie rozpoczną się 9 lutego 2018 roku w Pjongczang w Korei Południowej, jednak już teraz fani sportu mogą poczuć ich wyjątkową atmosferę, obserwując sztafetę z ogniem olimpijskim. Bieg ze zniczem olimpijskim to nieodłączna tradycja, która rozpoczyna odliczanie do startu Igrzysk Olimpijskich.

W trwającej ponad 100 dni sztafecie z ogniem olimpijskim po Korei Południowej, bierze udział ponad 7500 osób, które razem pokonają 2018 km. Wśród reprezentantów z Polski, którzy dostąpili tego zaszczytu znaleźli się m.in. Ewa Błaszczyk, Janina Ochojska, Marek Kamiński, Joanna Jędrzejczyk i Artur Żmijewski. Polską sztafetę można śledzić już teraz, od 8 stycznia, za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pjongczang 2018

Samsung, w swoich działaniach, stara się inspirować do przełamywania barier, odkrywania swojego potencjału i realizowania marzeń – mówi Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska Głęboko wierzymy, że wyjątkowe historie Polaków, którzy pobiegną w sztafecie z ogniem olimpijskim, staną się dla wielu bodźcem do dokonywania rzeczy niemożliwych – dodaje.

Samsung Electronics jest związany z Ruchem Olimpijskim już od prawie 30 lat, najpierw jako lokalny sponsor Igrzysk Olimpijskich w Seulu w 1988 r., a od 1998 roku jako globalny partner Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Czym zastąpić jazdę na rowerze?

Czym zastąpić jazdę na rowerze?

Sport
czwartek, 08 marca 2018, 10:37
Jazda na rowerze to nie tylko przyjemny sposób spędzania wolnego czasu, to również doskonały sposób na zdrowy styl życia, na poprawę kondycji i na zrzucenie zbędnych kilogramów.
Nowa kolekcja 4F – czas na trening w miejskiej dżungli! [fot. materiały prasowe]

Nowa kolekcja 4F – czas na trening w miejskiej dżungli!

Sport
poniedziałek, 05 marca 2018, 09:11
Sport to zdrowie, a zdrowie to dobre samopoczucie i świetny wygląd! Do treningu trzeba się jednak odpowiednio przygotować i ubrać. Specjalnie na tę okazję, marka 4F przygotowała odzież godną miejsca ćwiczeń!

Zobacz również