Newsello.pl

„Po prostu przyjaźń” w kinach w całej Polsce już od 6 stycznia!

Komedia autorów scenariusza „Listów do M.” z gwiazdorską obsadą – grają m.in. Agnieszka Więdłocha, Magdalena Różczka, Sonia Bohosiewicz, Bartłomiej Topa, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Marcin Perchuć.
„Po prostu przyjaźń” już od piątku w kinach
„Po prostu przyjaźń” już od piątku w kinach

Za co lubią swoich bohaterów gwiazdy filmu? „Ola potrafiła zawalczyć o swoją miłość” – mówi Katarzyna Dąbrowska. „Julka jest niesamowicie dzielna” – podkreślała z kolei Agnieszka Więdłocha. Marcin Perchuć o swoim bohaterze mówił: „Polubiłem Mariana, przeurocza postać”.

W filmie przeplata się kilka wątków:

SEKRET, w którym paczka przyjaciół (Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Domańska, Maciej Zakościelny, Marcin Perchuć, Piotr Stramowski) wyjeżdża na coroczną majówkę w góry. Jedno z nich skrywa tajemnicę, która wszystko zmieni.

WYPADEK, w którym dwójka przyjaciół (Krzysztof Stelmaszyk i Przemysław Bluszcz) zmierzy się z nieszczęśliwym wypadkiem z udziałem kilkuletniego Antka (Adaś Tomaszewski). Czy dla przyjaźni można poświęcić zasady?

MIŁOŚĆ, w którym najbliżsi kumple i wspólnicy (Maciej Zakościelny i Piotr Stramowski) będą musieli zdecydować co jest ważniejsze: miłość do Oli (Katarzyna Dąbrowska) i jej córeczki Zosi (Oliwka Dąbrowska) czy lojalność?

OBIETNICA, w którym Jadźka (Aleksandra Domańska) jest zwariowaną kolekcjonerką guzików. Poprosi Filipa (Kamil Kula) o niecodzienną przysługę.

DZIECKO, w którym Ivanka (Magdalena Różczka) jest singielką marzącą o dziecku. Pomóc jej może najlepszy przyjaciel – Patryk (Bartłomiej Topa). Czy przebojowa menadżerka zaufa przyjaźni czy raczej posłucha głosu rozsądnej siostry (Magdalena Walach)?

PIENIĄDZE
, w którym Marian (Marcin Perchuć) i Alina (Sonia Bohosiewicz) wspólnie wypełniają los na loterię. Okazuje się, że wygrana to dopiero początek historii...

Co wybiorą? Lojalność czy pieniądze? Przyjaźń czy miłość? Prawdę czy kłamstwo? Własne czy cudze szczęście? Każdy wybór dla bohaterów komedii "Po prostu przyjaźń" oznacza tarapaty. Kto im pomoże? Wiadomo: przyjaciele. Bo przyjaźń, jak żadna inna inwestycja, zawsze się opłaca.

W gościnnych rolach: Anna Polony, Magdalena Walach, Przemysław Bluszcz, Jan Peszek, Piotr Fronczewski, Tymon Tymański i Krzysztof Trebunia-Tutka.
Facebook: @poprostuprzyjazn

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Mam Talent – pierwsze castingi ruszają już w czerwcu! [fot. materiały prasowe]

Mam Talent – pierwsze castingi ruszają już w czerwcu!

Rozrywka
piątek, 18 maja 2018, 11:18
Na ten moment czekało wielu Polaków! Oto kolejna szansa, by zachwycić cały kraj swoimi niezwykłymi umiejętnościami! Przedstawiamy konkretne daty i miejsca, gdzie odbędą się przesłuchania.

Zobacz również