Newsello.pl

Piano Best Covers. Romantyczna muzyka przy świetle świec w Muzeum Manggha [WIDEO]

Świętuj Dzień Kobiet przy dźwiękach romantycznych melodii i ballad. Muzeum Manggha w Krakowie stanie się areną magicznego spektaklu muzycznego, gdy projekt Piano Best Covers powróci na scenę z nowym programem "Romantic Music with Candlelight".
Piano Best Fot: materiały prasowe
Piano Best Fot: materiały prasowe

Muzeum Manggha w Krakowie stanie się areną magicznego spektaklu muzycznego, gdy projekt Piano Best Covers powróci na scenę z nowym programem "Romantic Music with Candlelight". Przygotuj się na niezapomniany wieczór, wypełniony magią muzyki i blaskiem kilkuset świec, który odbędzie się 10 marca o godzinie 18:00.

Harmonia dźwięków i romantycznych kompozycji

W trakcie tego wyjątkowego wieczoru, z okazji Dnia Kobiet, pianista Łukasz Szubski zabierze publiczność w muzyczną podróż pełną romantycznych melodii i ballad. Dźwięk fortepianu splatający się w harmonii z kompozycjami ostatnich dziesięcioleci przeniesie słuchaczy w świat namiętnej muzyki.

Co usłyszymy w czasie Romantic Music with Candlelight?

W koncertowej sali Muzeum Manggha czeka na Ciebie prawdziwa uczta muzyczna, w której pianista zinterpretuje najsłynniejsze romantyczne melodie i ballady. Przygotuj się na unikalne aranżacje utworów takich gwiazd jak Yann Tiersen, Adele, Coldplay, Queen, Metallica, Guns N'Roses, Aerosmith, Bon Jovi, Scorpions, Imagine Dragons, Lady Gaga i wielu innych legend światowej muzyki.

ip
Fot: materiały prasowe

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również