Newsello.pl

Pezet wydaje album "Muzyka Współczesna Extended"

Premiera płyty została przełożona z powodu pandemii COVID-19.
Pezet (materiały prasowe)
Pezet (materiały prasowe)

Z powodu opóźnień spowodowanych pandemią COVID-19 premiera „Muzyki Współczesnej Extended” Pezeta została przełożona na 8 stycznia 2021. Wydawnictwo promują single „Zonda” oraz „Nisko jest niebo”, w którym możemy usłyszeć głos Kayah.

Artysta o płycie:

- Z powodu opóźnień spowodowanych pandemią COVID-19, które pojawiły się na różnych etapach prac nad tym wydawnictwem z przykrością muszę Was poinformować o przesunięciu premiery na 18 grudnia. Do ostatniej chwili mieliśmy nadzieję, że mimo przeciwności uda nam się zdążyć, ale niestety nie jest to możliwe. Dziękuję Wam za świetny odbiór „Zondy” i „Nisko Jest Niebo”. Niebawem powiem więcej, o kolejnych kawałkach, które będą na płycie – Pezet.

„Muzyka Współczesna Extended” to ukłon w stronę fanów Pezeta. Wydawnictwo ukaże się w kolekcjonerskim boxie w kształcie radia samochodowego, zaprojektowanym przez Forin Studio. Na płycie znajdzie się aż 5 dodatkowych utworów, a wśród nich wcześniej opublikowana „Zonda” i „Nisko jest niebo”. Wszystkie nagrania powstały już po premierze podstawowej wersji albumu. Oprócz płyty CD w pudełku znajdzie się różowa kaseta magnetofonowa, magazyn „Magenta” oraz zapach samochodowy „bubble gum”.

Zestaw w limitowanym nakładzie dostępny będzie tylko w preorderze, nie będzie dystrybuowany w sklepach stacjonarnych.

Album „Muzyka Współczesna” osiągnął status podwójnej platyny. Jest to jak dotąd najwyższe wyróżnienie w dyskografii Pezeta.

ip
Fot: materiały prasowe

 

 

 

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Kiss (materiały prasowe MJM)

Rockmani z KISS rekordzistami Guinessa

Muzyka
wtorek, 12 stycznia 2021, 13:44
35-metrowe wybuchy pirotechniczne i ponad 70 miotaczy ognia wystrzelonych jednocześnie – to liczby KISS, które właśnie trafiły do Księgi Rekordów Guinessa.

Zobacz również