Newsello.pl

Penélope Cruz i Ricky Martin w serialu o zabójstwie Versace - ZWIASTUN

American Crime Story: The Assassination of Gianni Versace poświęcony będzie historii ikony mody. Gianni Versace został zamordowany w 1997 roku w Miami. Sprawcą zdarzenia był seryjny zabójca, Andrew Cunanan.
Penélope Cruz i Ricky Martin w serialu o historii Versace
Penélope Cruz i Ricky Martin w serialu o historii Versace

Seria poświęcona zostanie kreatorowi mody, jednemu z najbardziej znanych projektantów, Gianniemu Versace. W serialu zobaczymy historię zabójstwa Versace, a także poznamy losy mordercy mężczyzny, którym był Andrew Cunanan.

W rolę zabójcy wcieli się Darren Criss, Gianniego zagra Edgar Ramírez. Penelope Cruz wcieli się w rolę Donatelli, siostry i jednej z najbliższych osób Gianniego, która do dziś tworzy markę Versace. Ricky Martin został obsadzony do roli Antonio D'Amico, projektanta domu mody, prywatnie partnera Gianniego Versace, który spędzał z nim wakacje w Miami, w okresie poprzedzającym zabójstwo.

Premiera planowana jest na 17 stycznia 2018 roku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

"Podaj Wiosło" – festiwal teatru improwizacji i wiele więcej! [fot. Wojtek Rojek; materiały prasowe]

"Podaj Wiosło" – festiwal teatru improwizacji i wiele więcej!

Kultura
środa, 21 marca 2018, 10:10
Już w kwietniu, Gdańsk stanie się prawdziwym polskim centrum improwizowanej zabawy! Bawić będą się mogli dorośli, dzieci oraz pasjonaci muzyki! A dla ambitnych, specjalne warsztaty... Dowiedz się więcej o tym niezwykłym wydarzeniu!

Zobacz również