Newsello.pl

Paweł Domagała zaprezentował nowy klip "Synku mój" [WIDEO]

W środę, 9 grudnia 2020, na kanale YouTube Pawła Domagały pojawił się nowy teledysk do piosenki „Synku mój”. Utwór promuje płytę „Wracaj”, która ukazała się 20 listopada 2020 roku.
Domagała Paweł (materiały prasowe)
Domagała Paweł (materiały prasowe)

O utworze:

Synku mójto bardzo ważna dla mnie piosenka. Każdy ma swoje wojny, które nie wiadomo po co rozpętał, każdy zaplątuje się w niechciane relacje, wydaje osądy z którymi, tak naprawdę nigdy się nie zgadzał. I nagle zanim się zorientujesz, jesteś człowiekiem, którym nigdy nie chciałeś być, robisz rzeczy, których nigdy nie chciałeś robić i nie umiesz się cofnąć czy przeciwstawić się osobie, którą się stałeś. Czy to jestem ja? – pyta Paweł Domagała.

Chciałbym wrócić do świata, gdzie wszystko jeszcze było nieznane i potrafiłem się wszystkim zadziwić, gdzie jeszcze nikt nigdy mnie nie skrzywdził i ja jeszcze nikogo nie skrzywdziłem. Jest we mnie ogromna tęsknota do świata, gdzie wciąż mogę być beztroski, a na każde cierpienie wystarczy przytulenie się do mamy. Tęsknię za zapachami i smakami dzieciństwa, które kojarzą mi się z wiarą w niemożliwe, a na ludzi patrzę z ufnością i zaciekawieniem.
Autorem tekstu jest Paweł Domagała, muzykę skomponował razem z Łukaszem Borowieckim, który jest również producentem muzyczny utworu.

Reżyserem teledysku jest Paweł Łukomski, który odpowiadał między innymi za: „Weź nie pytaj”, „Wystarczę ja” czy „Popatrz na mnie”.

ip
Fot: materiały prasowe

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również