Newsello.pl

Paluch zaprezentował nowy album "Nadciśnienie" [WIDEO]

Artysta po dwuletniej przerwie od solowych materiałów, zaprezentował swój 14-sty album.
Paluch (materiały prasowe)
Paluch (materiały prasowe)

"Nadciśnienie” to 14 długogrający album Palucha. Po serii sukcesów wydawniczych ( „OKO” - potrójna platyna, „Złota Owca” - potrójna platyna, „Czerwony Dywan” - poczwórna platyna), i dwuletniej przerwie od solowych materiałów, poznański raper wraca z krążkiem, który tematycznie nawiązuje do jego najbardziej życiowych produkcji.

Wśród gości pojawiają się KęKę, Gedz, Włodi (pierwszy wspólny utwór obu raperów) oraz OKI - świeża krew polskiej sceny. Na gramofonach w dwóch numerach pojawiają się Dj Taek oraz Dj VaZee. W wersji limitowanej pojawia się mocna reprezentacja BORCREW - Lipa, Kamel, Oliver Olson oraz Dryja w utworze „Żadnych oczekiwań”.

„Nadciśnienie” to mocna , bezkompromisowa i życiowa treść poprzecinana bragowymi bengerami oraz najświeższe produkcje od rodzimych producentów.

ip
Fot: materiały prasowe

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Kiss (materiały prasowe MJM)

Rockmani z KISS rekordzistami Guinessa

Muzyka
wtorek, 12 stycznia 2021, 13:44
35-metrowe wybuchy pirotechniczne i ponad 70 miotaczy ognia wystrzelonych jednocześnie – to liczby KISS, które właśnie trafiły do Księgi Rekordów Guinessa.

Zobacz również