Newsello.pl

Paddington 2 otrzymał trzy nominacje do BAFTA!

Przesympatyczny i niesforny niedźwiadek podbija serca nie tylko widzów, ale również krytyków.
Paddington 2 otrzymał trzy nominacje do BAFTA!
Paddington 2 otrzymał trzy nominacje do BAFTA!

Poznaliśmy już tegorocznych nominowanych do nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej. Wśród nominowanych, znalazł się jeden z najbardziej rozpoznawalnych misiów na świecie, sam Paddington! a dokładniej, druga część jego przygód.

Ulubieniec dzieci i dorosłych powalczy o nagrody w następujących kategoriach:

  • Najlepszy film brytyjski
  • Najlepszy scenariusz adaptowany
  • Najlepszy aktor drugoplanowy – Hugh Grant

Trzymamy łapki za Misia i za Hugh!

Opis Filmu
Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe fundamentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?!

Reżyserem filmu jest Paul King, natomiast w obsadzie polskiej wersji językowej, znajdziemy takie gwiazdy jak: Artur Żmijewski, Rafał Królikowski, Adam Ferency, Jolanta Fraszyńska czy Teresa Lipowska.

Zobacz zwiastun filmu!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18] [fot. materiały prasowe / Monolith Films]

Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18!]

Rozrywka
poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 11:05
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi nadchodzącej komedii dla dorosłych, w której wystąpi m.in Melissa McCarthy o której przeczytacie tu kilka ciekawostek!

Zobacz również