Newsello.pl

Orange Warsaw Festival 2024: Nicki Minaj pierwszą headlinerką festiwalu [WIDEO]

Orange Warsaw Festival 2024 będzie niepowtarzalnym wydarzeniem z Nicki Minaj na czele.
Orange Warsaw Festival 2024
Orange Warsaw Festival 2024

Orange Warsaw Festival 2024 zapowiada się jako niezapomniane wydarzenie muzyczne, z Nicki Minaj jako pierwszą headlinerką imponującego line-upu. Early Bird Tickets będą dostępne do 26 lutego lub do wyczerpania puli biletów.

Międzynarodowe gwiazdy na polskiej scenie

Orange Warsaw Festival 2024 zapowiada się jako wydarzenie nie do przegapienia dla miłośników światowej sławy artystów. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 7-8 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Wydarzenie wywołuje ogromne poruszenie już przed tym, zanim w ogóle ma miejsce. Wśród ogłoszonych artystów, którzy mają wystąpić podczas festiwalu, znajduje się ikona muzyki popowej Nicki Minaj. Została pierwszą headlinerką festiwalu! Drugi headliner wciąż pozostaje tajemnicą. Jedno jest pewne - piosenkarka z pewnością przykuje uwagę publiczności swoim występem. Niezrównana w swoim gatunku, Minaj będzie największą gwiazdą drugiego dnia festiwalu, dająć publiczności niezapomniane show wraz ze swoimi największymi hitami oraz charyzmatyczną scenicznością. Jednak nie tylko ona wzbudza ciekawość wśród fanów festiwalu. Uwagę zwraca na siebie również artysta popowy Troye Sivan, który z pewnością przyciągnie tłumy na swój koncert. Swoim wyjątkowym, wrażliwym głosem i usposobieniem zdobył serca fanów na całym świecie.

Popularnymi artystami, którzy również wystąpią na festiwalowych scenach, jest przykładowo raper Skepta, Tommy Cash, Jessie Ware, czy Ken Carson. To niepowtarzalna okazja, by doświadczyć niezapomnianych koncertów na jednym z najbardziej kultowych wydarzeń muzycznych w Polsce.

Polskie Talenty: PRO8L3M, Mrozu, Kwiat Jabłoni, Dawid Tyszkowski

Ale to nie koniec artystów! Oprócz międzynarodowych gwiazd, Orange Warsaw Festival 2024 będzie również festiwalem, na którym wystąpią polskie talenty. PRO8L3M, Mrozu, Kwiat Jabłoni, czy Dawid Tyszkowski to tylko niektórzy z artystów, którzy zagrają na tegorocznym festiwalu, pokazując bogactwo rodzimej sceny muzycznej.

Nie możesz tego przegapić!

Orange Warsaw Festival 2024 obiecuje być wyjątkowym doświadczeniem dla wszystkich fanów muzyki. Zróżnicowany zestaw artystów, od legendarnych postaci jak Nicki Minaj, po gwiazdy polskiej sceny muzycznej, gwarantuje niezapomniane chwile i niepowtarzalną atmosferę. To wydarzenie, którego nie można przegapić – data już zaznaczona w kalendarzu, bilety gotowe, pozostaje tylko czekać na niezapomniane koncerty i niepowtarzalne emocje. Let's go!

 

 

Ip
Fot: Materiały prasowe

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również