Newsello.pl

Open’er Festival 2018 – zdjęcia z imprezy i relacja z Chillout'u

Co to było za wydarzenie! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze WSZYSTKICH dni Open'era, oraz zapoznania się z atrakcjami, jakie po raz kolejny przygotował dla uczestników Tymbark.
Open’er Festival 2018 – zdjęcia z imprezy i relacja z Chillout'u [fot. materiały prasowe / Grupa Maspex]
Open’er Festival 2018 – zdjęcia z imprezy i relacja z Chillout'u [fot. materiały prasowe / Grupa Maspex]

Open’er Festival to obowiązkowy punkt na letniej mapie wydarzeń muzycznych. W tym roku po raz kolejny nie mogło na nim zabraknąć Tymbarku! Marka jest tradycyjnie obecna na największych wakacyjnych festiwalach, zachęcając do wspólnej zabawy, jak również do relaksu i odpoczynku w przerwach między koncertami w specjalnej, wyjątkowej strefie chillout’u.

Strefa Chillout Tymbarku

4 lipca rozpoczął się Open’er Festival. Gdynia, jak co roku, stała się tymczasowym domem dla tysięcy fanów dobrej muzyki. Towarzystwa i wsparcia udzielał im Tymbark, który oczywiście przygotował dla wszystkich wyjątkowe atrakcje. Ogromna strefa chillout’u zachęca do odpoczynku na wygodnych leżakach i orzeźwienia się owocowymi napojami. W tej przestrzeni każdy znajdzie miejsce dla siebie! Dodatkowo na terenie całego festiwalu można oczywiście też zaopatrzyć się w ulubione napoje i soki Tymbark.

Przygotowana strefa Tymbarku to przestrzeń inspirowana festiwalową atmosferą i trendami panującymi obecnie na największych muzycznych wydarzeniach. Unikalny design, efektowne oświetlenie i przede wszystkim – powierzchnia dostosowana do potrzeb fanów muzyki to wyróżniki opensphere Tymbarku. Kolejny raz ta przestrzeń budziła ciekawość festiwalowiczów i pozwalała im odpocząć, porozmawiać ze znajomymi oraz przygotować się na kolejne koncerty. W końcu, pozytywny rytm Tymbarku każdego nastraja do zabawy!

Jak co roku w sezonie festiwalowym, największe wydarzenia muzyczne w Polsce mogą liczyć na obecność Tymbarku. W czerwcu produkty od Tymbarku były już obecne podczas Orange Warsaw Festival, a to nie koniec letnich muzycznych wrażeń!

Zdjęcia z festiwalu

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tegorocznej edycji Open'era!

Oto zdjęcia Open'er Festival 2018:

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel wydaje nowy album

Muzyka
piątek, 17 maja 2019, 13:58
Debiutancki album Roksany Węgiel, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018oraz pierwszej edycji The Voice Kidsukaże się już 7 czerwca 2019 roku.
Mystic Festival 2019

Mystic Festival 2019 już 25 czerwca

Muzyka
piątek, 17 maja 2019, 13:41
Do Mystic Festival 2019 zostało dokładnie 40 dni. Podczas pierwszej od lat edycji kultowego festiwalu na trzech scenach wystąpi 28 zespołów.

Zobacz również