Newsello.pl

One Love Music Festival 2021 ogłasza gwiazdy festiwalu

17. edycja One Love Music Festival odbędzie się we wrocławskiej Hali Stulecia.
One Love Festival 2021
One Love Festival 2021

17. edycja One Love Music Festival odbędzie się we Wrocławiu, 20 listopada 2021 roku. Festiwal na przestrzeni kilkunastu lat rozwinął się w wielkie święto muzyki! Festiwal odbywa się we wspaniałych, modernistycznych wnętrzach wrocławskiej Hali Stulecia, która może pomieścić nawet 10 tysięcy osób.

Organizatorzy festiwalu przedstawili pierwszych wykonawców. Do tej pory zostali ogłoszeni: Nneka, Krzysztof ZalewskiGrubsonKaraś / RoguckiBitaminaSmolik // Kev Fox, Metrik, GutekBas Tajpan feat. Kłak i DJ. Hopbeat, Foliba!

O festiwalu:

Profil artystyczny One Love Music Festival zdecydowanie przełamuje panujące schematy festiwalowe. Artyści prezentują najświeższe, najbardziej ambitne i ekscytujące projekty z całego świata. Festiwalowa publiczność może zatem spodziewać się prawdziwej uczty dźwięków reggae, roots, dub, ragga, hip-hop, dancehall, ska, world music, drum & bass, dubstep, breakbeat, electronic, alternative, soul a także cyfrowych eksperymentów.

Muzyka i płynące zewsząd pozytywne wibracje powodują, że nie wolno tej imprezy przegapić. One Love Music Festival rozgrzewa serca i nie pozwala spokojnie usiedzieć w ten niezwykły, listopadowy wieczór. W listopadzie 2020 każdy miłośnik dobrej muzyki obowiązkowo powinien przybyć do Wrocławia na jedną z najważniejszych imprez muzycznych w Polsce!

ip
Fot: materiały prasowe

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również