Newsello.pl

On Edge – rockowy teatr tańca we Wrocławiu!

Dowiedz się więcej o nadchodzącym spektaklu od Rock Dance Theatre, gdzie tancerze i muzycy opowiedzą historie, której nigdy nie zapomnisz!
On Edge – rockowy teatr tańca we Wrocławiu! [fot. materiały prasowe]
On Edge – rockowy teatr tańca we Wrocławiu! [fot. materiały prasowe]

Mamy zaszczyt, wspólnie z Impartem i Rock Dance Theatre, zaprosić Was na „On Edge” – spektakl rockowego teatru tańca! Przedstawienie odbędzie się 18 maja 2018 we Wrocławiu w wykonaniu Anny Achimowicz i Viktora J. Kuznetsova.

O występie

Spektakl „On Edge” produkcji Rock Dance Theatre to fuzja tańca, muzyki i wizualnej mody tworzony przez tancerkę i choreografa Annę Marikę Achimowicz oraz multiinstrumentalistę Viktora J. Kuznetsova.

Jest to jeden z pierwszych twórczych projektów Rock Dance Theatre będących zupełnie nowym zjawiskiem scenicznym, spektaklem hybrydą gdzie tancerze i muzycy są interaktywnie ze sobą związani. Dialog dwóch przeciwstawnych do siebie postaci, które przechodzą za swoją sprawą metamorfozę gdzie skrzypce ustępują miejsca gitarze, by później ponownie wrócić w zupełnie innym charakterze.

Hard rockowo brzmiąca gitara elektryczna daje początek gdzie ciała i instrumenty muzyczne są wzajemnie od siebie zależne. Sięgając do tradycji muzycznych klasyki, bluesa i rock & rolla, Anna i Viktor tworzą nową rzeczywistość sceniczną.

Szczegóły wydarzenia

  • Organizator: Rock Dance Theatre | Strefa Kultury Wrocław
  • Data: 18.05.2018
  • Godzina: 20:00
  • Wstęp: biletowany
  • Kup bilet: https://strefakultury.pl/wydarzenie/on-edge-spektakl/
  • Cena biletu: 15 zł ulgowy, 20 zł normalny (miejsca nienumerowane)
  • Miejsce wydarzenia: Impart, sala kameralna Mazowiecka 17
  • Facebook: https://facebook.com/events/2054932108096650

Serdecznie zapraszamy!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Mała Baletnica – historia międzynarodowego skandalu pedofilskiego [fot. materiały prasowe]

Mała Baletnica – historia międzynarodowego skandalu pedofilskiego

Kultura
wtorek, 22 maja 2018, 16:25
Oto wstrząsająca, oparta na faktach książka, w której Wiktor Mróz ukazuje kulisy rosyjskiego śledztwa w głośnej sprawie związanej z dziecięcą pornografią. Poznajcie tło tej strasznej historii i dowiedzcie się, czego oczekiwać po nadchodzącej premierze.

Zobacz również