Newsello.pl

Odkryj magię oczekiwania na Święta z Milką!

Od najmłodszych lat, co roku z niecierpliwością czekamy na Święta... umilmy sobie trochę ten czas już 1 grudnia, w CH Posnania!
Odkryj magię oczekiwania na Święta z Milką!
Odkryj magię oczekiwania na Święta z Milką!

W ramach kampanii „Odkryj magię oczekiwania na Święta”, Milka zaprasza do wielkiego przedświątecznego odliczania i przypomina, że warto celebrować każdą chwilę w tym niezwykłym okresie. W tym roku kampania będzie mieć jeszcze większy zasięg niż dotychczas! Konsumentów zaskoczy szereg wyjątkowych atrakcji, np. niezwykłe eventy w aż 9 miastach Polski. Przyłącz się do rodzinnej zabawy, m.in w CH Posnania! Pociągnij za dźwignię wyzwalającą magię Świąt, dziel się delikatnością z najbliższymi i ciesz się mocą najmilszych atrakcji oraz upominków! Skosztuj limitowanej edycji świątecznych słodkości, promowanych m.in. przez spot reklamowy „Wehikuł czasu”, wśród których szczególne miejsce zajmuje delikatny kalendarz adwentowy w zupełnie nowej odsłonie!

„Odkryj magię oczekiwania na Święta”
Będąca ambasadorem najmilszych emocji marka po raz kolejny ruszyła z czułym przekazem inspirującym do okazywania sobie delikatności nie tylko 24 grudnia, ale również przez cały okres świątecznych przygotowań. Milka przypomina, że warto celebrować każdą chwilę tego wyjątkowego czasu w roku i dzielić się delikatnością z najbliższymi. Dzięki temu odnajdziemy mnóstwo radości w każdym przedświątecznym rytuale.

Najmilszy event w CH Posnania
W dniach 1-10 grudnia w Posnania, pojawi się specjalne stoisko Milki wyposażone w niezwykły, interaktywny kalendarz adwentowy, o zupełnie nowej, udoskonalonej konstrukcji, który wniesie magiczny akcent w grudniowy czas oczekiwania na Święta. Oderwij się od przedświątecznego pośpiechu, zatrzymaj na chwilę razem z bliskimi i oddając się słodkiej zabawie, rozpocznij wielkie przedświąteczne odliczanie z Milką!

Na gości czeka mnóstwo atrakcji: m.in. wyzwalająca magię Świąt dźwignia otwierająca okienka kalendarza, ze słodkimi niespodziankami, Mikołaj zapraszający do wspólnych selfie na saniach oraz Bałwanek rozdający świąteczne kartki, które będzie można wysłać na miejscu akcji. Oczywiście nie zabraknie również samplingu sezonowych słodkości Milki. Jedno jest pewne – będzie najmilej!

Lista wszystkich eventów Milki:

  • 1-10 grudnia w Galerii Krakowskiej (Kraków), CH Posnania (Poznań), Zielonych Arkadach (Bydgoszcz)
  • 13-17 grudnia w Milenium Hall (Rzeszów), CH Manufaktura (Łódź), Galeria Przymorze (Gdańsk)
  • 19-23 grudnia w Galerii Katowickiej (Katowice), Galeria Echo (Kielce), Galerii Warmińskiej (Olsztyn)

Dziel się delikatnością z najbliższymi i odkryj magię oczekiwania na Święta!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18] [fot. materiały prasowe / Monolith Films]

Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18!]

Rozrywka
poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 11:05
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi nadchodzącej komedii dla dorosłych, w której wystąpi m.in Melissa McCarthy o której przeczytacie tu kilka ciekawostek!

Zobacz również