Newsello.pl

Nowy singiel Malik Montany i OG Enzo: "911" [WIDEO]

Malik Montana i OG Enzo łączą swoje siły w najnowszym singlu „911”, który właśnie pojawił się na platformach streamingowych oraz jest dostępny na kanale GM2L TV na YouTube.
Fot: mateirały prasowe
Fot: mateirały prasowe

Nowe odkrycia w polskim rapie

Malik Montana kontynuuje swoją eksplorację polskiej sceny rapowej, regularnie zapraszając do współpracy artystów z różnych zakątków kraju. Ostatnio prezentował „Czeski Plastikz udziałem 2T4, rapera ze Śląska. Tym razem dołącza do niego OG Enzo, reprezentujący warszawską scenę i zyskujący coraz większe uznanie wśród fanów.

Letnia energia w „911”

Singiel „911” to połączenie dynamicznej i charyzmatycznej liryki obu artystów z melodyjnym refrenem, który zapowiada się jako przebój tego lata w klubach. Malik Montana i OG Enzo dostarczają pełen energii utwór, który zachęca do zanurzenia się w ich przekazie i muzycznej podróży.

Nie czekajcie dłużej – posłuchajcie „911” już teraz i dołączcie do podróży przez najnowsze brzmienia polskiego rapu!

ip
Fot: materiały prasowe

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również