Newsello.pl

Nowy serial TVN – Pod powierzchnią

Stacja rusza z kolejnym, dużym projektem, który ciągu 8 odcinków opowie nam historię pełną dramatów i tajemnic. Zapraszamy do zapoznania się z obsadą i ze szczegółami na temat serialu!
Nowy serial TVN – Pod powierzchnią [fot. Biuro Prasowe TVN]
Nowy serial TVN – Pod powierzchnią [fot. Biuro Prasowe TVN]

Lato dla fanów seriali może być dosyć ciężkie – wiele z największych produkcji zostaje wtedy wstrzymanych by złapać oddech. Jest to jednak cena, jaką trzeba zapłacić za ich powrót na jesień oraz liczne nowe projekty, które powstaną w tym czasie by wynagrodzić nam letnią posuchę!

TVN, na przykład wzmacnia serialową propozycję jesiennej oferty stacji już drugą nowością! Po kryminalnym serialu Pułapka teraz szykuje się serial obyczajowy Pod powierzchnią. Główne role zagrają Alicja Bachleda-Curuś, Bartłomiej Topa, Łukasz Simlat oraz debiutująca Maria Kowalska. Za kamerą 8-odcinkowej produkcji stanie reżyser filmowy Borys Lankosz, laureat wielu nagród, w tym Złotych Lwów na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

Opis serialu

Nowa produkcja to serial obyczajowy, który wciągnie widzów pod powierzchnię zagadkowych relacji pomiędzy czwórką głównych bohaterów. Pozornie kochające się małżeństwo (Alicja Bachleda-Curuś i Bartłomiej Topa) skrywa przed światem swoją tajemnicę. Ojciec i zbuntowana nastolatka (Łukasz Simlat i Maria Kowalska) próbują na nowo stworzyć rodzinę. Pewnego dnia pod koniec wakacji, ścieżki tych bohaterów skrzyżują się plącząc ich losy już na zawsze. To nieuchronne spotkanie da początek burzliwym wydarzeniom pełnym namiętności. Ale im silniej będą się starali budować szczęśliwe życie, tym bardziej będą toną w rzece własnych słabości. A wszystko to doprowadzi do zbrodni... Czy można było jej zapobiec?

Pod powierzchnią” opowiadać będzie o mrocznych tajemnicach, jakie kryją się za zamkniętymi drzwiami naszych domów. O kłamstwach, za które trzeba zapłacić najwyższą cenę i o grzechach, które niszczą nas samych. To próba odpowiedzi na pytanie, jak dobrze znamy tych, których kochamy najbardziej?

Produkcja

Serial „Pod powierzchnią” jest kolejnym autorskim projektem stacji TVN, od początku rozwijanym przez Zespół Produkcji Fabularnej, który nadzoruje Marta Grela-Gorostiza. Główną scenarzystką serialu jest Kaśka Śliwińska-Kłosowicz. Zdjęcia do produkcji rozpoczną się w lipcu i potrwają do października, a realizowane będą w Warszawie oraz w Płocku, w którym to osadzona została fabuła. Kierownikiem produkcji serialu „Pod powierzchnią” jest Krzysztof Łojan, a producentem – Karolina Izert.

Autorem zdjęć do serialu jest uznany operator filmowy Bogumił Godfrejów, laureat wielu nagród w Polsce i za granicą. W 2002 roku za zdjęcia do filmu Męska sprawa był wraz z reżyserem Sławomirem Fabickim nominowany do Oscara w kategorii krótkometrażowy film fabularny.

Premiera serialu na antenie TVN w połowie października.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18] [fot. materiały prasowe / Monolith Films]

Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18!]

Rozrywka
poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 11:05
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi nadchodzącej komedii dla dorosłych, w której wystąpi m.in Melissa McCarthy o której przeczytacie tu kilka ciekawostek!

Zobacz również