Newsello.pl

"Nowe oblicze Greya" - premiera filmu i wielkie wydarzenie w kinach Helios!

Wyjątkowa seria książek E. L. James która podbiła cały świat doczekała się już trzeciej ekranizacji! Z tej okazji, sieć kin Helios organizuje specjalny pokaz, który pozwoli wam przeżyć całą historię jeszcze raz!
"Nowe oblicze Greya" - premiera filmu i wielkie wydarzenie w kinach Helios!
"Nowe oblicze Greya" - premiera filmu i wielkie wydarzenie w kinach Helios!

Grey po raz trzeci!

Globalny fenomen powraca na ekrany! Kina sieci Helios zapraszają wszystkich fanów kultowej serii na niepowtarzalną „Zmysłową noc z Greyem”.

W piątek, 9 lutego odbędzie się wyjątkowy pokaz wszystkich części trylogii z premierowym seansem najnowszego filmu „Nowe oblicze Greya”! Z tej okazji, warto sobie przypomnieć zwiastun:

Nowe Oblicze Greya - zwiastun filmu

Wydarzenie w kinach Helios

Tuż przed Walentynkami odbędzie się wyjątkowy nocny seans – będzie to jedyny w swoim rodzaju pokaz wszystkich trzech części ekranizacji światowego bestselleru – trylogii autorstwa E. L. James. Noc rozpocznie się „powitalnym drinkiem” (w wersji alkoholowej dla dorosłych Widzów oraz bezalkoholowej - dla młodszych fanów serii). Następnie na ekranach kin Helios czarować będą kolejno filmowe megahity: „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, „Ciemniejsza strona Greya” oraz premierowo – „Nowe oblicze Greya”.

Podsumowanie

Start: 9 lutego 2018, godzina 23:00.

Na ekranach:

  • Pięćdziesiąt twarzy Greya
  • Ciemniejsza strona Greya
  • Nowe oblicze Greya (PREMIERA!)

To bez wątpienia będzie niezapomniana noc! Helios zaprasza do zakupu biletów na zmysłowe seanse w kasach kin oraz na oficjalnej stronie internetowej sieci kin Helios.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18] [fot. materiały prasowe / Monolith Films]

Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18!]

Rozrywka
poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 11:05
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi nadchodzącej komedii dla dorosłych, w której wystąpi m.in Melissa McCarthy o której przeczytacie tu kilka ciekawostek!

Zobacz również