Newsello.pl

Noc reklamożerców – czyli popisy marketingowców z całego świata w kinach Helios!

Każdy z nas w życiu naoglądał się pełno reklam – czasami są męczące, a czasami zaskakujące. Oto szansa, by przekonać się, jak wyglądają najlepsze i najgorsze reklamy z całego świata!
Noc reklamożerców – czyli popisy marketingowców z całego świata w kinach Helios! [fot. materiały prasowe]
Noc reklamożerców – czyli popisy marketingowców z całego świata w kinach Helios! [fot. materiały prasowe]

Sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów do udziału w najnowszej edycji Nocy Reklamożerców. 13 kwietnia na uczestników tego wyjątkowego wydarzenia czekać będzie ponad 400 najlepszych i najgorszych reklam z całego świata!

Noc Reklamożerców to unikalna na świecie impreza-spektakl, złożona wyłącznie z reklam. Obok Festiwalu w Cannes to największe międzynarodowe święto reklamy. Organizowana jest od prawie 40 lat, w 40 krajach. To jedna z najstarszych odbywających się nieprzerwanie imprez na świecie. W tym roku w Polsce będzie to już 25. edycja!

Co roku w polskiej Nocy Reklamożerców biorą udział tysiące fanów reklamy i dobrej zabawy. Głównym tematem najbliższej Nocy Reklamożerców będzie Universal Love. Miłość, emocje, zazdrość, pożądanie będą odmieniane przez wszystkie reklamowe przypadki i wszystkie kontynenty.

Odrestaurowane perły z reklamowego lamusa przypomną nam vintage blaski reklam sprzed poł wieku. Plejada robotów, dronów i wyposażonych w sztuczną inteligencje postaci powalczy o lepszy świat, a także o lepszą sprzedaż. Przed wejściem na salę, każdy z Widzów zostanie wyposażony w trąbkę/gwizdek, dzięki którym będzie mógł wyrażać emocje na temat wyświetlanych reklam.

Mówiąc krótko – będzie to szalona noc, pełna szalonych pomysłów dla szalonej publiczności! Sieć kin Helios zaprasza wszystkich Widzów na wyjątkowe, nocne seanse!

Więcej informacji do znalezienia na oficjalnej stronie internetowej sieci kin Helios.

Do zobaczenia już 13 kwietnia!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18] [fot. materiały prasowe / Monolith Films]

Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18!]

Rozrywka
poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 11:05
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi nadchodzącej komedii dla dorosłych, w której wystąpi m.in Melissa McCarthy o której przeczytacie tu kilka ciekawostek!

Zobacz również